Żarówki

Pokaż filtry
221 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Rodzaj trzonka

Rodzaj produktu

Funkcje dodatkowe

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Żarówki LED

Asortyment naszego sklepu obejmuje żarówki ledowe. W ofercie znajduje się zarówno oświetlenie standardowe, jak i ledowe żarówki dekoracyjne inspirowane stylem retro lub vintage. Wspomniane egzemplarze mają tradycyjny kulisty kształt oraz lekko zabarwiony klosz, dzięki czemu zlokalizowany w środku filament jest doskonale widoczny podczas zapalania i świecenia żarówki. Oferta jest na tyle szeroka, że z łatwością znajdziesz w niej produkt dostosowany do swoich indywidualnych preferencji, potrzeb oraz oczekiwań.

Rodzaje żarówek do domu

Dopasowanie oświetlenia do posiadanej w domu lampy również nie powinno sprawić większych trudności. Nasz asortyment zawiera bowiem różne rodzaje żarówek do domu czy biura (między innymi żarówki GU10, żarówki E27, żarówki E14). Warto podkreślić, że wszystkie wspomniane elementy oświetlenia cechuje bardzo wysoka jakość wykonania. Żarówki ledowe E27, podobnie jak pozostałe modele, wyprodukowano przy użyciu sprawdzonych i bezpiecznych dla środowiska surowców.

Jakie są rodzaje żarówek ledowych?

Poszczególne modele oświetlenia różnicuje nie tylko sam design czy rodzaje gwintów żarówek, lecz także tak zwana temperatura barwowa. Jedne żarówki ledowe GU10 (bądź inne), generują ciepłe, a inne neutralne światło. Pierwszy wariant sprawdzi się dobrze w sytuacji, gdy użytkownik chce za sprawą oświetlenia zbudować we wnętrzu nastrojowy klimat, drugi natomiast sprzyja skupieniu i koncentracji. Żarówki E14, emitujące naturalne światło, można wykorzystać w domowych gabinetach, młodzieżowych pokojach albo przestrzeniach biurowych.

Żarówki halogenowe

Istnieją też inne rodzaje żarówek, na przykład oświetlenie halogenowe. Co je charakteryzuje? Są to żarówki energooszczędne, które pobierają znacznie mniej prądu niż standardowe źródła światła. Poza tym znajdują o wiele szersze zastosowanie. Można je wykorzystać nawet w trudno dostępnych miejscach, na przykład do oświetlenia dzieł sztuki.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.