W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Promocje

Towary kupione online dostarczamy gratis
Promocja trwa od 25.10 do 29.10.2020 r. i obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym www.agatameble.pl. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, chyba że dotyczy to obniżki cen konkretnego towaru. Regulamin i szczegóły na www.agatameble.pl
Gazetka promocyjna
Ceny towarów z gazetki obowiązują od 19.10.2020 r. do 31.10.2020 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu, zawierają już rabat w ramach promocji „Rabaty do 30% albo 50 rat 0% - 10.2020” i zostaną utrzymane do 31.10.2020 r. pomimo wcześniejszego zakończenia tej promocji. Ceny podane są w PLN z VAT.