Promocje

60 rat 0% albo 50 zł rabatu za każde wydane 500 zł
Promocja od 6 do 23.07.2022 r., nie obejmuje usług. Przyznanie kredytu zależy od Banków. Wskazane promocje i promocje dostępne tylko w sklepie internetowym nie łączą się. Szczegóły w salonach i na agatameble.pl. W dniu 6.07.2022 r. salony Agata: Warszawa-Okęcie, Szczecin mogą być nieczynne.
Gazetka promocyjna
Ceny towarów z gazetki obowiązują od 7 do 23.07.2022 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Oferta nie obowiązuje w salonie Agata w Wałbrzychu. Ceny podane są w PLN z VAT. Ceny promocyjne towarów z gazetki nie łączą się z innymi promocjami obowiązującymi w tym samym czasie tylko w sklepie internetowym, chyba że regulamin tych promocji wyraźnie stanowi inaczej.
2280,- 3639,- Narożnik REMO II
Superokazja: narożnik Remo II, jasnoszary (tkanina Evolution 15). Cena Superokazji obowiązuje od 6 do 23.07.2022 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Wskazane promocje i promocje dostępne tylko w sklepie internetowym nie łączą się. Z promocji wyłączone są usługi. Przyznanie kredytu zależy od Banków. Szczegóły w salonach i na agatameble.pl. W dniu 6.07.2022 r. salony Agata: Warszawa-Okęcie, Szczecin mogą być nieczynne.
Rabat 10% na kolekcję materacy SLEEP i VITA
Superokazja: materace z kolekcji Sleep i Vita w rozmiarach standardowych. Cena Superokazji obowiązuje od 6 do 23.07.2022 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Wskazane promocje i promocje dostępne tylko w sklepie internetowym nie łączą się. Z promocji wyłączone są usługi. Przyznanie kredytu zależy od Banków. Szczegóły w salonach i na agatameble.pl. W dniu 6.07.2022 r. salony Agata: Warszawa-Okęcie, Szczecin mogą być nieczynne.
Wszystkie meble kuchenne są w promocji
Meble kuchenne są niedostępne w salonie Agata w Wałbrzychu. Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej dostępnej u sprzedawców i na agatameble.pl. Szczegóły w salonach Agata i na agatameble.pl. W dniu 6.07.2022 r. salony Agata: Warszawa-Okęcie, Szczecin mogą być nieczynne.
Okazje w sklepie online
OFERTA NIE ŁĄCZY SIĘ Z ŻADNYMI INNYMI PROMOCJAMI. Promocja trwa od 7.07 do 23.07.2022 r. i obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym. Aby skorzystać z promocji przy zakupie użyj kodu RELAKS. Regulamin i szczegóły na www.agatameble.pl
Otwieramy się na nowo - Szczecin
Przyjdź i skorzystaj z promocji.