W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę. Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności .

W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.

Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności .

Promocje

Rabaty do 30% albo 50 rat 0%
Rabaty do 30% albo 50 rat 0%
Promocja trwa od 3 do 27.10.2019 r. Z promocji wyłączone są usługi dostępne w salonach Agata. Ceny Superokazji zawierają rabat 30% w ramach tej promocji. Przyznanie kredytu jest zależne od Banków. Oferta „50 rat 0%” nie łączy się z ofertą „Rabaty do 30%”. Regulamin i szczegóły w salonach Agata i na agatameble.pl.
Gazetka promocyjna
Październikowe promocje gazetkowe
Ceny towarów z gazetki obowiązują od 14 do 27.10.2019 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu i zawierają rabat w ramach promocji „Rabaty do 30% albo 50 rat 0% - 12.2019 r.”. Ceny podane są w PLN z VAT.
Lampa Zodiac
Lampa Zodiac
W promocji lampa podłogowa Zodiac TS – 5805, kolor chrom, 5 x E14 max 40 W. Kl. energ. oprawy od A++ do E. Cena lampy nie obejmuje żarówek. Dostawca Agata S.A. Cena obowiązuje od 3 do 27.10.2019 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Cena zawiera 30% rabatu w ramach promocji „Rabaty do 30% albo 50 rat 0% - 12.2019 r.”. Z promocji wyłączone są usługi dostępne w salonach Agata. Regulamin i szczegóły w salonach Agata i na agatameble.pl.