W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę. Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności .

W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.

Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności .

Promocje

60 rat 0% albo 100 zł rabatu
60 rat 0% albo 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł
Promocja trwa od 11 do 29.09.2019 r. Z promocji wyłączone są usługi dostępne w salonach Agata. Przyznanie kredytu jest zależne od Banków. Oferta „60 rat 0%” nie łączy się z ofertą „100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł”. Regulamin i szczegóły w salonach Agata i na agatameble.pl.
Materace Galaxy i Natura
Materace Galaxy i Natura
W promocji materace z kolekcji Galaxy i Natura w rozmiarach standardowych. Cena obowiązuje od 11 do 29.09.2019 r. Oferta „60 rat 0%” nie łączy się z ofertą „100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł”. Z promocji wyłączone są usługi dostępne w salonach Agata. Przyznanie kredytu jest zależne od Banków. Regulamin i szczegóły w salonach Agata i na agatameble.pl.
Dywany Buzz, Milley
Dywany Buzz, Milley
W promocji dywany z kolekcji Buzz i Milley, 100% PP carving frise, różne wzory i kolory. Cena obowiązuje od 11 do 29.09.2019 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Oferta „60 rat 0%” nie łączy się z ofertą „100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł”. Z promocji wyłączone są usługi dostępne w salonach Agata. Przyznanie kredytu jest zależne od Banków. Regulamin i szczegóły w salonach Agata i na agatameble.pl.
Gazetka promocyjna
Gazetka promocyjna
Promocja „60 rat 0% albo 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł – 11.2019 r.” trwa od 11 do 29.09.2019 r. Z promocji wyłączone są usługi dostępne w salonach Agata. Przyznanie kredytu jest zależne od Banków. Oferta „60 rat 0%” nie łączy się z ofertą „100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł”. Regulamin i szczegóły w salonach Agata i na agatameble.pl. Ceny towarów z gazetki obowiązują od 11 do 21.09.2019 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Ceny podane są w PLN z VAT. Gazetka nie obowiązuje w salonach Agata w Bolesławicach k. Słupska i Wałbrzychu.