Pojemniki plastikowe

Pokaż filtry
38 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Szerokość

od: do:

Głębokość

od: do:

Wysokość

od: do:

Pojemność [litry]

od: do:

Kolor

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Pojemniki plastikowe to wypróbowany sposób na zapanowanie nad rozgardiaszem w każdej części domu. Za sprawą swoich zróżnicowanych rozmiarów, kształtów, właściwości i kolorystyki, doskonale spełniają swoje zadanie zarówno w kuchni, służąc do przechowywania żywności (pojemniki na żywność), jak i w pokoju dziecka, skrywając w sobie wszystkie skarby malucha. Dzięki nim w prosty i szybki sposób uporamy się z nieporządkiem na naszych półkach i regałach – pudełka ozdobne świetnie sprawdzą się w roli skrytek na różne mniejsze i większe drobiazgi. Jeśli zaś rozpoczynamy właśnie walkę z niepotrzebnymi ubraniami, których nie jesteśmy w stanie jeszcze ostatecznie pożegnać, z pomocą przyjdzie nam wielkie pudło na ubrania, które bez trudu zmieścimy na dnie szafy lub pod łóżkiem w sypialni. A to jeszcze nie koniec, bowiem jeśli wybierzesz pudełka plastikowe dostępne w ofercie naszych salonów, ilość możliwości ich zastosowania z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy.


Plastikowe pojemniki w kuchennej odsłonie

Pudełka do przechowywania to wyjątkowo praktyczne przedmioty, które zaskakują swoją funkcjonalnością. Do tej grupy zaliczamy doskonale wszystkim znane pojemniki kuchenne, które ułatwiają przechowywanie żywności. W zależności od ich wielkości możemy w nich umieścić zarówno przyprawy, jak i makarony, kasze oraz inne produkty, które dzięki szczelnemu zamknięciu dłużej zachowają swoją świeżość. Pojemniki plastikowe na żywność służą także do przechowywania gotowych potraw w lodówce, a w niektórych z nich można zamrażać żywność. Umieszczane w pojemnikach plastikowych z pokrywką potrawy nie tylko dłużej zachowują swoją świeżość, ale nie przenikają zapachem i aromatem innych produktów znajdujących się w lodówce. Plastikowe pojemniki na żywność umożliwiają również transport gotowych potraw i pojedynczych produktów spożywczych. Z ich pomocą możemy zabrać jedzenie do pracy, zapewniając sobie w ten sposób świeży i domowy posiłek w każdym miejscu, w którym aktualnie się znajdujemy. Zanim zakupimy pudełka na jedzenie, upewnijmy się, czy posiadają stosowne atesty potwierdzające dopuszczenie ich do użytku i bezpośredniego kontaktu z żywnością.


Pojemniki z tworzyw sztucznych – pomoc w każdej sytuacji

Pojemniki plastikowe do przechowywania od lat cieszą się dużą popularnością. Sposobów ich wykorzystania jest naprawdę wiele. Duże pojemniki plastikowe to doskonały sposób na szybkie porządki. Można w nich umieścić praktycznie wszystko – od odzieży, poprzez buty, książki i różne bibeloty. W zależności od naszych potrzeb możemy schować je na dnie szafy lub w piwnicy. Jeśli zdecydujemy się na ozdobne zamykane pojemniki plastikowe, zyskamy dodatkowy element wystroju wnętrza, bowiem ustawione w widocznym miejscu wzbogacą np. naszą sypialnię.


Ciekawym rozwiązaniem okazują się być pojemniki plastikowe wyposażone w separatory, które dzielą całe pudełko na niewielkie części, w których możemy umieścić bieliznę, skarpetki czy też krawaty, gwarantując sobie w ten sposób ład i porządek w szafie lub szufladzie. Na szczególną uwagę zasługują również specjalne pojemniki na obuwie. Umożliwiają one przechowywanie butów w sposób zapewniający im ochronę przed zniszczeniem. Obszerne skrzynki plastikowe świetnie sprawdzą się w pokoju dziecka. Można w nich przechowywać klocki, zabawki, książki i inne przedmioty. Skrzynka plastikowa, którą kupujemy z myślą o pokoju malucha, powinna być bardzo kolorowa. Mogą dominować na niej bajkowe postacie lub inne barwne wzory. Jeżeli chcemy, aby nasz maluch miał nieograniczony dostęp do zawartości pudełka, możemy wybrać duże plastikowe pojemniki na kółkach. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania dziecko może samodzielnie przesuwać skrzynkę w dowolne miejsce i wydobywać z niej interesujące go zabawki bez pomocy dorosłych.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.