W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

FAQ

1. Kann die Ware mit Lieferung außerhalb Polens bestellt werden?
Derzeit realisiert das Onlineshop Agatameble.pl Lieferungen nur in Polen.
2. Was sind die Zahlungsformen?
Kunden in Polen können die Zahlungen per Überweisung, Zahlungs- und Kreditkarte wie auch mit Bargeld beim Warenempfang tätigen.
3. Wie ist die Lieferzeit?
Die geschätzte Lieferzeit ist auf jedem Produkt angegeben.
4. Wie kann man Lieferant von Agata S.A. werden?
Möchten Sie Lieferant werden, dann kontaktieren Sie uns über das Formular.


Sollten Sie keine Antwort auf Ihre Frage finden oder möchten Sie Ihre Anmerkungen mit uns teilen? Benutzen Sie das Kontaktformular.