Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

powrót

Łóżko modułowe FIBI – zaprojektuj łóżko, o jakim zawsze marzyłeś

Ten artykuł został opublikowany ponad rok temu

Szukasz rozwiązań, dzięki którym Twoja sypialnia zyska nieszablonowy wygląd? A może jest mała, ma skosy lub jest nieustawna i trudno jest dopasować do niej wygodne łóżko? Rozwiązaniem, które warto w każdej z tych sytuacji rozważyć, jest łóżko modułowe FIBI. Dzięki dużym możliwościom jego personalizacji nie tylko wyposażysz sypialnię w mebel dostosowany do Twoich potrzeb, ale również nadasz mu wygląd, o jakim marzysz i jaki idealnie wpisze się w Twoje wnętrze. Zobacz, jak to działa!

Zalety łóżek modułowych FIBI

Łóżka modułowe to propozycja idealna dla tych, którzy chcą mieć wpływ na niemal każdy element konstrukcyjny i wizualny mebla. Potrzeby i gusty są często skrajnie różne, ale łóżka modułowe można skonfigurować na różne sposoby, a tym samym zadowolić niemal każdego.

Łóżko Fibi

Jakie mają zalety i dlaczego warto wybrać właśnie łóżka modułowe FIBI?

 • Łóżka FIBI są w pełni konfigurowalne. Możesz wybrać szerokość, rodzaj ramy, rozmiar zagłówka, grubość boków;
 • Są dostępne w różnych kolorach – można skorzystać z dostępnych od ręki kolorów tkanin lub z pomocą sprzedawcy w salonie dobrać kolor indywidualnie;
 • Dzięki modułowości możesz łatwo wymienić zużyty element lub taki, który potrzebujesz zastąpić częścią o innej funkcji; 
 • Konfigurację paneli na zagłówku możesz zmieniać, kiedy tylko przyjdzie Ci ochota – umożliwia to montaż na rzepy;
 • Łóżko modułowe FIBI sprawdzi się w wielu wnętrzach: nie tylko w dużych pomieszczeniach, ale również w mniejszych sypialniach, pod skosami, a nawet w pokojach dziecięcych;
 • Możesz dobrać do nich panele ścienne dopasowane tkaniną i dostępne w różnych kształtach i kolorach.

Tapicerowane zagłówki FIBI – dopasuj je do swojego gustu i zmieniaj do woli

Ciekawym elementem modułowego łóżka FIBI jest zagłówek. Choć jego zakup jest opcjonalny, warto się na niego zdecydować, gdyż stanowi świetne uzupełnienie całości. Dodatkowo możesz wybrać wzór, jaki ułożysz z dostępnych do niego paneli. Dzięki temu, że panele są przytwierdzane na rzepy, ich układ możesz zmienić w każdej chwili, bez żadnych dodatkowych narzędzi.

Nagłówek łóżka FIBI

Panele do zagłówka dostępne są w różnych kształtach (trójkąty, kwadraty, prostokąty) i wielkościach, więc możliwości układania wzorów są duże. A jeśli w przyszłości zmienisz kolorystykę sypialni, możesz dokupić panele w innych barwach, dzięki czemu łóżko znów będzie idealnie pasować.

Zagłówki dostępne są w czterech szerokościach oraz trzech wysokościach. Dzięki temu można je dopasować nie tylko do dużych pomieszczeń, ale również do mniejszych, a nawet pod skosy.

Panele tapicerowane FIBI – pomysł na ścianę za łóżkiem według Twojego projektu

Tapicerowane ścienne panele FIBI to świetny element dekoracyjny, który jest co prawda dedykowany do łóżka FIBI, ale możesz je wykorzystać osobno, do ozdobienia ścian dowolnego pomieszczenia. Są dostępne w różnych kolorach i wzorach tkanin, a także w różnych kształtach (do dyspozycji mamy prostokąt, kwadrat, trójkąt, koło i heksagon) i rozmiarach. Możesz je przytwierdzić do ściany samodzielnie – bez pomocy montażysty. Dzięki specjalnym 2-częściowym rzepom, montaż jest dziecinnie prosty.

Panele dekoracyjne FIBI świetnie wyglądają umieszczone za łóżkiem, zamiast zagłówka. Można z nich stworzyć wzór o dowolnej wielkości, łącząc w nim różne albo te same kolory i kształty. Takie panele dają modny, designerski efekt, który idealnie wpisze się w style takie jak nowoczesny, skandynawski, hampton, a nawet glamour.

Jak skonfigurować łóżko modułowe krok po kroku?

Konfigurowanie łóżka FIBI tak, aby było zgodne z Twoimi potrzebami, to prawdziwa przyjemność. Dzięki wielu opcjom konfiguracyjnym można bez trudu stworzyć idealne łóżko. Wystarczy wybrać:

 • powierzchnię spania (do wyboru: 140, 160 lub 180 cm);
 • rodzaj ramy łóżka (ze stelażem lub bez; z pojemnikiem na pościel lub bez; łóżko kontynentalne);
 • rozmiar zagłówka: szerokość (140, 160, 180 lub 200 cm) oraz wysokość (90, 110 lub 130 cm);
 • grubość boków łóżka (5, 8 lub 11 cm);
 • wariant paneli do zagłówka (trójkąt, kwadrat i prostokąt);
 • wariant paneli ściennych (prostokąt, kwadrat, trójkąt, koło, heksagon);
 • kolorystykę i tkaninę ramy, zagłówka oraz paneli.

Sypialnia z łóżkiem FIBI

Gdy już wybierzesz idealną dla siebie konfigurację łóżka, zaprojektujesz i skomponujesz wymarzone wezgłowie, dobierz materac, który zapewni Ci najlepszy komfort snu.

W ten sposób uzyskasz łóżko idealnie dobrane do sypialni, nawet jeśli ta nie jest duża. Zapłacisz tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz, a uzyskany efekt będzie wyjątkowy, bo zaprojektowany przez Ciebie.