Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Inspiracje - Przedpokój

Pomysły na aranżacje małego przedpokoju
Pomysły na aranżacje małego przedpokoju

Kiedy urządzamy mały przedpokój, wbrew pozorom czeka nas nie lada wyzwanie. W niedużych mieszkaniach, zwłaszcza w bloku, strefa wejścia często jest jednocześnie korytarzem prowadzącym do pokoi lub stanowi mały kąt poprzedzający kuchnię lub salon. Wszystkie przedpokoje powinny jednak mieścić chociaż kilka podstawowych sprzętów, zaś w przypadku braku przestrzeni zaplanowanie wystroju musi uwzględniać pewien kompromis, pozwalający uniknąć zagracenia wnętrza. Ponadto możemy posłużyć się kilkoma trikami zapewniającymi wrażenie większej przestronności.

Jak urządzić przedpokój - praktyczne rozwiązania
Jak urządzić przedpokój - praktyczne rozwiązania

Zwykło się mawiać, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. W przypadku domu lub mieszkania zdecyduje o nim… przedpokój, czyli pomieszczenie, które może dużo powiedzieć o stylu i guście właścicieli. Wiele osób traktuje aranżację przedpokoju nieco po macoszemu – to błąd! Podpowiadamy, jak go urządzić, aby był funkcjonalny, a nasze cztery kąty już od progu zachwycały gości.