powrót

To jest modne - salon w stylu lat 90. Sprawdź komplety wypoczynkowe

Ten artykuł został opublikowany ponad rok temu

Zaaranżuj wyjątkową strefę wypoczynku

Funkcją każdego salonu jest przede wszystkim stworzenie wygodnej i przestronnej strefy wypoczynku. W tym celu coraz chętniej sięgamy po funkcjonalne narożniki. Dekoratorzy wnętrz podsuwają nam jednak inną propozycję, chętnie wprowadzając do salonów tradycyjne komplety wypoczynkowe. Wygodna sofa i dwa fotele to już klasyka gatunku. Gotowy komplet możemy ustawić w każdym salonie, by cieszyć się wspaniałą przestrzenią relaksu. Nie musimy martwić się dobieraniem odpowiedniego fotela do ukochanej sofy, w Salonach Agata bowiem czeka na nas gotowe rozwiązanie, które zaoszczędzi nam wielu zmartwień. Rozkładana sofa ma jeszcze jedną zaletę – szybko przekształci się w dodatkowe łóżko dla gości. Wygodne materace i wysokiej jakości sprężyny zagwarantują spokojny sen naszym znajomym.

Nowoczesne komplety wypoczynkowe mają niewiele wspólnego z tradycyjnymi wersalkami z lat 90. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów, przemyślane rozwiązania konstrukcyjne oraz doskonałe wykonanie zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Wybierz meble o skórzanej tapicerce z rozkładaną sofą i fotelami z funkcją relaksu i poczuj się w swoim domu jak w prawdziwym salonie masażu. Jeśli dysponujesz niewielką przestrzenią i szukasz kompaktowych rozwiązań, wybierz komplet wypoczynkowy ze zgrabną wersalką i fotelami na giętym stelażu. Lekka konstrukcja mebli sprawi, że w dowolnej chwili przestawisz je w inne miejsce, a w razie przeprowadzki - wygodnie przewieziesz do nowego mieszkania. Ciekawą propozycję stanowią komplety złożone z dwóch sof, zamiast z kanapy i foteli. Takie rozwiązanie może wydać się wygodniejsze - świetnie sprawdzi się przy aranżacji salonu w stylu amerykańskim, w którym niebagatelne znaczenie ma zachowanie symetrii właśnie w strefie wypoczynku.

Postaw na meble systemowe

Obowiązkowym elementem każdego salonu w stylu lat 90. powinna stać się kultowa meblościanka. Nowoczesne meble systemowe są kontynuacją dobrze znanych nam rozwiązań w nieco ulepszonym wydaniu. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i modnych rozwiązań sprawia, że nasz salon w stylu lat 90. ma szansę przyciągać wzrok i zachwycać nawet przypadkowych gości. Postaw na solidną meblościankę i znajdź wygodne miejsce na przechowywanie wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy. Biała meblościanka o nowoczesnej konstrukcji z błyszczącymi frontami i oświetleniem stanie się doskonałą dekoracją do stylowych wnętrz. Wybierz wygodny stolik kawowy, by nadać rodzinnego charakteru swojemu salonowi. Stwórz przestrzenne wnętrze do spotkań przy kawie lub zaproś przyjaciół na partię gier planszowych. Jeśli nie masz miejsca na zaaranżowanie osobnej jadalni, możesz na wzór lat 90. zorganizować przestrzeń jadalnianą w swoim salonie. Postaw na wygodną ławę z regulowaną wysokością blatu i zyskaj funkcjonalny mebel, który świetnie sprawdzi się w każdej okoliczności. Korzystaj z funkcjonalnych rozwiązań lat 90. i twórz wygodną przestrzeń w swoim mieszkaniu.