Łóżko ładne , lecz daje 2 gwiazdki za brak 2 śrubek i plastiku, instrukcja źle napisana , nie po kolei, musielismy lozko po zkreceniu rozkrecic ponownie bo w instrukcji nie bylo jasno oznaczone jak mają być ustawione boki żeby zamocować odpowiednio stelaz.
Trwalo to niestety 3 h