Powiem szczerze że 4 gwiazdki tylko ze względu na wygląd, powinny być 3 i to naciągane... dawno nie spotkałem tak słabej płyty w meblach, żeby bez strachu postawić na tym coś więcej niż doniczkę np.tv trzeba dla własnego bezpieczeństwa wzmocnić narożniki płyt jakimiś metalowymi kątownikami..i to nie wiadomo czy z czasem się środek nie wygnie...instrukcja z montowaniem szuflad to jakaś abstrakcja, żeby nie zdjęcie ogólne w internecie to po instrukcji nie ma szans złożyć ich tak żeby wszystko grało, a jak ktoś nie chce stracić nerwów i czasu to od razu doradzę iż zamki szuflad powinny wystawać cm a nie być schowane cm tak jak w instrukcji... dużo by wymieniać takich niuansów.. Tak jak mówię wygląd na duży plus( choć kolor i tak zmieniliśmy na biały mat bo jednak ten piaskowy to ni w pi. ni w oko , obojętnie jaki kolor pokoju macie;) ) wykonanie,jakość i cała reszta na 3.