Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

Biuro

302 w tej kategorii

Biurka

Fotele biurowe

Regały i biblioteczki

Półki

Kontenerki
Jak powinno wyglądać biurko dla gracza? >>
Jak dbać o plecy podczas pracy w domu? Krzesła i fotele biurowe >>
Aranżacja domowego biura dla mężczyzny >>
Biurko gamingowe stanowi nieodłączny element pokoju każdego gracza. Podczas szukania najlepszego mebla trzeba wziąć pod uwagę...
Fotel biurowy to ważny mebel, sprawdzający się nie tylko w firmie, lecz także w domu. Kilkugodzinna praca potrafi mocno obciążyć...
Zaciszny i stylowy gabinet to marzenie niejednego mężczyzny. Aranżacja domowego biura powinna sprzyjać koncentracji w trakcie pracy...

Jak powinno wyglądać biurko dla gracza? >>

Biurko gamingowe stanowi nieodłączny element pokoju każdego gracza...


Jak dbać o plecy podczas pracy w domu? Krzesła i fotele biurowe >>

Fotel biurowy to ważny mebel, sprawdzający się nie tylko w firmie, lecz także w domu...


Aranżacja domowego biura dla mężczyzny >>

Zaciszny i stylowy gabinet to marzenie niejednego mężczyzny. Aranżacja domowego biura...

Biuro

Stylowe biurka, ergonomiczne fotele i krzesła obrotowe, praktyczne kontenerki, regały oraz półki – w salonach Agata z łatwością skompletujesz zarówno wyposażenie firmowego biura, jak i domowego gabinetu. Meble do biura to zróżnicowana gama produktów, które pozwolą w funkcjonalny i elegancki sposób urządzić przestrzeń przeznaczoną do pracy. Wybieraj spośród klasycznych lub nowoczesnych form – w końcu meble do gabinetu powinny nie tylko motywować do pracy, ale także pobudzać kreatywność.

Meble do biura – z myślą o Twoim komforcie

Niezależnie od tego, czy pracujesz w osobnym pokoju, czy w open space, wyposażenie pomieszczenia powinno być użyteczne i jednocześnie komfortowe. Meble do biura muszą być odporne na uszkodzenia, powinny też cechować się długą żywotnością. Wybierając biurko, warto wziąć pod uwagę nie tylko rozmiar i sposób wykończenia, ale także możliwość wyposażenia mebla w dodatkowe akcesoria, takie jak dostawki, boczne szafki z szufladami czy wysuwana półka na klawiaturę. Blat biurka powinien zapewniać miejsce na komputer, biurowe przybory oraz notatki. Do przechowywania segregatorów z dokumentami przydadzą się otwarte i zamknięte regały – ilość półek można dostosować do indywidualnych potrzeb, a kolor i styl wykończenia – do wyglądu biurka i pozostałych sprzętów. Meble do biura pochodzące z jednej kolekcji to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz zachować spójność aranżacji wnętrza. Dają one także możliwość rozbudowywania biura o kolejne elementy, bez obaw o to, że w wystrój pomieszczenia wkradnie się chaos.

Meble do gabinetu – zgodne z najnowszymi trendami

Domowy gabinet to miejsce, które powinno sprzyjać skupieniu, a zarazem być urządzone ze smakiem. Meble do gabinetu w stylu industrialnym, nowoczesnym, a może klasycznym? W naszej ofercie znajdziesz zarówno eleganckie, pojemne biurka z drewnianymi frontami – idealne do reprezentacyjnego wnętrza utrzymanego w ciemnych kolorach, jak i oryginalne modele na metalowych nogach, wpisujące się w najnowsze, industrialne trendy. Szeroki wybór regałów, półek wiszących oraz kontenerków pozwoli konsekwentnie urządzić domowe biuro w wybranym stylu. Pamiętaj również o doborze odpowiedniego fotela biurowego – tutaj także, oprócz parametrów funkcjonalnych, warto zwrócić uwagę na design. Jako meble do gabinetu szczególnie dobrze sprawdzą się fotele obite czarną skórą – posłużą Ci przez długi czas, a dzięki uniwersalnej formie będą pasować do większości aranżacji.


Wygodne, praktyczne i eleganckie – meble do biura mają duży wpływ na jakość wykonywanej pracy. W naszych salonach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by pracować w komfortowych warunkach.