W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Biuro

270 w tej kategorii

Biurka

Biurka

Fotele biurowe

Fotele biurowe

Regały i biblioteczki

Regały i biblioteczki

Półki

Półki

Kontenerki

Kontenerki

Biuro

Stylowe biurka, ergonomiczne fotele i krzesła obrotowe, praktyczne kontenerki, regały oraz półki – w salonach Agata z łatwością skompletujesz zarówno wyposażenie firmowego biura, jak i domowego gabinetu. Meble do biura to zróżnicowana gama produktów, które pozwolą w funkcjonalny i elegancki sposób urządzić przestrzeń przeznaczoną do pracy. Wybieraj spośród klasycznych lub nowoczesnych form – w końcu meble do gabinetu powinny nie tylko motywować do pracy, ale także pobudzać kreatywność.


Meble do biura – z myślą o Twoim komforcie

Niezależnie od tego, czy pracujesz w osobnym pokoju, czy w open space, wyposażenie pomieszczenia powinno być użyteczne i jednocześnie komfortowe. Meble do biura muszą być odporne na uszkodzenia, powinny też cechować się długą żywotnością. Wybierając biurko, warto wziąć pod uwagę nie tylko rozmiar i sposób wykończenia, ale także możliwość wyposażenia mebla w dodatkowe akcesoria, takie jak dostawki, boczne szafki z szufladami czy wysuwana półka na klawiaturę. Blat biurka powinien zapewniać miejsce na komputer, biurowe przybory oraz notatki. Do przechowywania segregatorów z dokumentami przydadzą się otwarte i zamknięte regały – ilość półek można dostosować do indywidualnych potrzeb, a kolor i styl wykończenia – do wyglądu biurka i pozostałych sprzętów. Meble do biura pochodzące z jednej kolekcji to świetne rozwiązanie, jeśli chcesz zachować spójność aranżacji wnętrza. Dają one także możliwość rozbudowywania biura o kolejne elementy, bez obaw o to, że w wystrój pomieszczenia wkradnie się chaos.


Meble do gabinetu – zgodne z najnowszymi trendami

Domowy gabinet to miejsce, które powinno sprzyjać skupieniu, a zarazem być urządzone ze smakiem. Meble do gabinetu w stylu industrialnym, nowoczesnym, a może klasycznym? W naszej ofercie znajdziesz zarówno eleganckie, pojemne biurka z drewnianymi frontami – idealne do reprezentacyjnego wnętrza utrzymanego w ciemnych kolorach, jak i oryginalne modele na metalowych nogach, wpisujące się w najnowsze, industrialne trendy. Szeroki wybór regałów, półek wiszących oraz kontenerków pozwoli konsekwentnie urządzić domowe biuro w wybranym stylu. Pamiętaj również o doborze odpowiedniego fotela biurowego – tutaj także, oprócz parametrów funkcjonalnych, warto zwrócić uwagę na design. Jako meble do gabinetu szczególnie dobrze sprawdzą się fotele obite czarną skórą – posłużą Ci przez długi czas, a dzięki uniwersalnej formie będą pasować do większości aranżacji.


Wygodne, praktyczne i eleganckie – meble do biura mają duży wpływ na jakość wykonywanej pracy. W naszych salonach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by pracować w komfortowych warunkach.