Tylko w sklepie online DOSTAWA GRATIS przy zakupie towarów za min. 50 zł | Promocja trwa do 30.05 Sprawdź

Użyj kodu: TRANSPORT . Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

Tylko w sklepie online DOSTAWA GRATIS
przy zakupie towarów za min. 50  | Promocja trwa do 30.05

Użyj kodu: TRANSPORT . Oferta nie łączy się z innymi promocjami.

Sprawdź
Pokaż filtry
0 w tej kategorii
×
Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranch filtrów
Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Pokój nastolatka to przestrzeń, która powinna wyrażać indywidualny i niepowtarzalny styl. Młodzi ludzie lubią wyrażać siebie na wszelkie możliwe sposoby - jednym z nich jest właśnie aranżacja własnego pokoju. Młodzież zna się na trendach, lubi nowoczesny styl i zwykle jest nieugięta, jeśli chodzi o sugestie czy porady rodziców. Specjalnie z myślą o naszych młodszych Klientach stworzyliśmy meble, które odpowiadają zarówno najnowszym trendom, jak i ich potrzebom. Oferujemy szafki, regały, szafki nocne i szafy młodzieżowe, które idealnie wkomponują się w przestrzeń pokoju nastolatka. 


Dziewczynki wybierają najczęściej białe i jasne meble, które łączą z pastelowymi bądź soczystymi kolorami i mnóstwem dekoracji. Chłopcy z kolei gustują w urbanistycznej stylistyce. Preferują takie kolory jak niebieski, brązowy, czarny, zielony oraz różne odcienie szarości. Młodzieżowe pokoje to azyl naszych pociech. To miejsce, w którym mogą być absolutnie sobą, oddając się swoim pasjom i poświęcając czas coraz to nowym  zainteresowaniom. Często zakazy i nakazy rodziców tracą tutaj swoją moc, a reguły panujące w tym pokoju ustalają młodzi. Nastolatkowie przywiązują dużą wagę do tego co modne, a jednocześnie nietypowe i oryginalne. Dlatego meble, które znajdują się w pokoju młodzieżowym, nie mogą być przeciętne. Muszą mieć w sobie „to coś". 


Nie można jednak zapominać, że oprócz kwestii wizualnych i zaspokojenia kreatywnych pomysłów naszych pociech, pokój w którym przebywają, powinien być przede wszystkim funkcjonalny. Ma jednocześnie sprzyjać przyjemnościom, ale także być odpowiednim miejscem do wypełniania obowiązków. W tym pomieszczeniu nasze dorastające dzieci spędzą większość swojego dnia. Będą tutaj spać, odrabiać lekcje, bawić się i zapraszać znajomych. Dlatego ich pokój musi być wielofunkcyjny. Pomieszczenie dla nastolatka to połączenie sypialni, gabinetu, bawialni, garderoby i pokoju dziennego, więc meble, które będą się w nim znajdować, muszą odpowiadać wszystkim potrzebom młodego człowieka. W takim wnętrzu powinny znaleźć się zarówno szafki, regały, szafki nocne, jak i szafy młodzieżowe, aby pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy, takie jak ubrania, książki, zabawki, gry oraz wiele innych skarbów, które stanowią niezwykłą wartość dla naszych pociech. 


Aby zaspokoić wszystkie oczekiwania naszych młodych Klientów, stworzyliśmy dedykowane specjalnie dla nich szafy młodzieżowe, szafki i regały, które są gustowne i funkcjonalne. Zostały one wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów, z uwzględnieniem aktualnych trendów i potrzeb młodzieży. Wśród naszych kolekcji można znaleźć różnorodne szafki do pokoju dziecka i nastolatka w wielu wersjach kolorystycznych oraz stylach, z których z pewnością każdy wybierze coś adekwatnego do swoich oczekiwań.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.