Przewijak good, a komoda - brak nóżek, musiałem kupić ,dział zamówień internetowych ma klienta gdzieś,zamiast tego że by dosłać,to czego brakuje, to powiedzieli proszę pisać w dział reklamacji, ja już nie mówię o reszta śrubach które byli wrzucone byli jak luzem w torebkę śniadaniowa jednorazowa,i nie oznakowane ,która gdzie ma iść do jakiej części, niektóre w ogóle szybki byli tam nie potrzebne,naprawdę wstyd po prostu.