Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

Oświetlenie

2176 w tej kategorii

Lampy wiszące

Lampy sufitowe

Lampy podłogowe

Lampy stołowe

Kinkiety

Źródła światła

Oświetlenie

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak ogromną rolę odgrywa oświetlenie w Twoim domu? Trzeba uczciwie przyznać, że zdecydowana większość z nas nie myśli o tym na co dzień i nie bierze szczególnie pod uwagę oświetlenia w czasie aranżacji domowych wnętrz. To bardzo duży błąd! Jak się bowiem okazuje, oświetlenie mieszkania czy domu to absolutna podstawa i od właściwego jego doboru zależy bardzo wiele! Już teraz sprawdź szeroką ofertę naszych salonów w tej kategorii, poznaj nasze lampy sufitowe, lampy wiszące, lampy podłogowe, a także kinkiety i lampy stołowe. Dzięki dużemu wyborowi, z pewnością bez trudu dobierzesz odpowiedni rodzaj oświetlania do swoich wnętrz!


Oświetlenie sufitowe – tego nie może zabraknąć!

Kiedy tylko zapada zmierzch, a Ty czujesz, że coraz bardziej musisz wytężać wzrok, aby dostrzec cokolwiek, co znajduje się w niedalekiej odległości od Ciebie, Twoja dłoń niemal automatycznie wędruje w stronę włącznika światła. O tym, jak trudno jest obecnie żyć bez oświetlenia, możemy się czasem przekonać, gdy np. z powodu awarii czy warunków pogodowych następuje przerwa w dostawie prądu. Wówczas zapalamy świeczki, i choć trudno odmówić im uroku, trudno jest w ich blasku funkcjonować przez dłuższy czas. Podstawą naszego domowego oświetlenia jest lampa sufitowa, której zadaniem jest dawać nam neutralne (to ważne!), właściwie rozproszone światło, które ogarnia całą przestrzeń pomieszczenia. W naszej ofercie lamp sufitowych led odnajdziesz zarówno nowoczesne lampy, jak i bardziej klasyczne, tradycyjne wersje oświetlenia. W zależności od potrzeb i upodobań możesz zdecydować się na mniej czy bardziej nowoczesne lampy sufitowe o jednym lub wielu punktach świetlnych. Jeżeli uwielbiasz żyrandole, ale obawiasz się, że źle wypadną one w Twojej aranżacji, której daleko do klasycznych rozwiązań, już teraz nie musisz się tym przejmować, ponieważ wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferujemy Ci żyrandole nowoczesne, które sprawdzą się w każdym wnętrzu urządzonym na miarę XXI wieku.


Lampy stojące podłogowe i kinkiety do salonu – oświetlenie dodatkowe

Choć tak zwane oświetlenie główne, czyli rzeczone wcześniej lampy sufitowe, to coś, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, nie możesz zapominać o dodatkowych źródłach światła. Wszelkie lampy ścienne, lampy stojące oraz lampki na biurko pełnią nie mniej ważną rolę i stanowią oświetlenie do zadań specjalnych. Jakich konkretnie? Lampki nocne i np. kinkiety ścienne tworzą spokojną, przytulną atmosferę, która sprzyja wypoczynkowi i odprężeniu. W ich delikatnym blasku możesz się wyciszyć po całym dniu pracy. Będą subtelnie doświetlać wnętrze w czasie romantycznej kolacji, słuchania muzyki czy oglądania telewizji. Jeśli chcesz je wykorzystać jako pewnego rodzaju tło dla wypoczynku, pamiętaj o tym, aby zastosować w nich żarówki energooszczędne o ciepłej barwie, która wycisza i uspokaja. Z kolei, jeśli chcesz zaopatrzyć się w źródło światła, takie jak np. lampka biurowa, od której wymagasz, aby dobrze doświetlała komputer czy książkę, którą czytasz, żarówka powinna emitować światło o barwie chłodniejszej, która sprzyja koncentracji i pobudza do działania.


Wszystko w jednym miejscu

W ofercie naszych salonów znajdziesz oświetlenie do każdego domowego wnętrza – zarówno lampy do salonu, lampy do kuchni, oświetlenie łazienkowe (w tym m.in. kinkiet łazienkowy), lampy do jadalni i sypialni. Dzięki różnym stylom, formom, wzorom i kolorom zawsze dobierzesz oświetlenie, które najlepiej będzie pasować do Twoich pomieszczeń.