Fajna sofa, jedynym mankamentem są boczne oparcia (system montażowy na wsuwanych szynach - niestety powoduje to, że podłokietniki po prostu kiwają się). Musimy znaleźć sposób na ustabilizowanie boków. W salonie, przed zakupem, dowiedzieliśmy się, że niechciana ruchomość boków wynika z częstego przesuwania mebla na ekspozycji - niestety nie jest to zgodne z prawdą i nowy mebel również ma ten sam problem.