Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

Aranżacja stołu w 3 stylach


Przygotowaliśmy trzy aranżacje stołu, którymi możesz się inspirować zarówno podczas zakupów, jak i później – w trakcie przygotowań na przyjęcie gości. Każda z propozycji różni się od siebie kolorystyką, zastosowanymi dodatkami oraz stylistyką. Czerp inspirację i odkryj w sobie dekoratorski talent!


Południowa siesta


Letnie miesiące pozostały w tym roku jedynie wspomnieniem, lecz południowe inspiracje we wnętrzu możesz wykorzystać przez cały rok. Intensywne odcienie błękitu, słoneczna żółć i majolikowe wzory zabiorą Cię na słoneczne południe Europy, a posiłek spożyty przy tak zaaranżowanym stole stanie się radosną ucztą.


Gold&Black


Czerń i biel to klasyczne zestawienie nieodłącznie powiązane z elegancją. W tym sezonie uzupełnij klasykę szykownymi, złotymi dodatkami – świeczniki, sztućce czy tekstylia w odcieniach cennego kruszca wyglądają niezwykle oryginalnie i stylowo.


Naturalny minimalizm


Prostota, naturalność i stonowane barwy – to główne cechy aranżacji w tym stylu. Drewno, len, nieskomplikowane formy – dzięki nim uzyskamy nieco rustykalny efekt, który świetnie sprawdzi się również w nowocześnie urządzonych wnętrzach.

Komplet 6 szklanek ANSER
67,90
Cena najniższa: ,-

Cena regularna: