Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

Bezpieczne zakupy w sklepie internetowym

Sklep internetowy agatameble.pl prowadzony jest przez AGATA S.A., właściciela wiodącej sieci wielkopowierzchniowych sklepów meblowych oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce. W naszym sklepie internetowym oferujemy kolekcje mebli do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni, a także szeroką gamę dekoracji i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Oprócz tego inspirujemy Polaków do wprowadzania zmian w domach, dzięki zamieszczonym w naszym sklepie aranżacjom, poradom i szczegółowym opisom wszystkich produktów. Do każdego zamówienia w sklepie internetowym zapewniamy bezpieczny transport (więcej o warunkach i kosztach dostawy możesz przeczytać w zakładce „Dostawa”) oraz wygodne formy płatności i możliwość finansowania zakupów kredytem ratalnym (dzięki współpracy z bankami). Przeczytaj więcej o AGATA S.A. w zakładce „O nas”.

Zobacz, jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo:

Certyfikat SSL

Dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić Ci bezpieczne zakupy w naszym sklepie internetowym. Posiadamy certyfikat SSL, który zapewnia bezpiecznie połączenie z naszą witryną poprzez protokół HTTPS. Zanim zaczniesz składać zamówienie, upewnij się, że adres strony zaczyna się od https:// i widnieje przed nim ikonka zamkniętej kłódki.
Certyfikat SSL

Ochrona danych osobowych

Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna, dlatego ochronę danych osobowych traktujemy od lat jako jeden z priorytetów naszej działalności. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (w tym RODO). Każdy użytkownik naszej witryny informowany jest o szczegółach dotyczących przetwarzania jego danych osobowych, a także o prawach jakie w związku z tym mu przysługują. Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane, zapoznając się z naszą Polityką Prywatności.

Bezpieczeństwo płatności online

Płatności elektroniczne (przelewami online lub kartami płatniczymi) w naszym sklepie internetowym obsługuje serwis Przelewy24, który zapewnia bezpieczne i szybkie transakcje bezgotówkowe. Platforma Przelewy24 posiada certyfikat bezpieczeństwa PCI DSS, a Twoje płatności internetowe zabezpieczone są 3D Secure Verified by VISA oraz MasterCard SecureCode. Więcej na temat płatności w sklepie internetowym agatameble.pl przeczytasz w zakładce „Formy płatności”.

Jeżeli masz jakiekolwiek sugestie, wątpliwości czy uwagi dotyczące bezpieczeństwa zakupów w naszym sklepie internetowym - skontaktuj się z nami.