Pomysły na dekoracje ścian
LAMELOWE LOVE

Hit ostatnich lat – lamele ścienne. Pięknie wyglądają, nadają wnętrzu nowoczesny wygląd, pasują do wielu stylów wnętrzarskich. Możesz wykorzystać je m.in. w salonie, aranżując oryginalną ścianę TV, w sypialni jako modny zagłówek za łóżkiem czy w kuchni w postaci ścianki oddzielającej strefę gotowania od strefy wypoczynku. Różne wybarwienia pozwolą Ci dopasować kolor lameli według własnych upodobań.

PAN PANEL

Panele ścienne to ozdoba, która ma wiele możliwości. Dzięki nim łatwo stworzysz stylową i przyciągającą oko mozaikę w pokoju dziennym, ale także zagłówek łóżka FIBI w sypialni czy kącik do zabawy w pokoju dziecięcym. Wszędzie wniosą element ciepła i miękkości, odizolują od chłodnej ściany i wytłumią. Sprawdź naszą ofertę paneli ściennych.

(Z)OBRAZOWANE

Obrazy i zdjęcia w gustownych ramkach to ozdoby same w sobie. A gdyby tak połączyć je i stworzyć domową galerię ścienną? Uzyskasz wówczas oryginalną i przyciągającą oko ozdobę. Wybierz kilka obrazów, wykorzystaj zdjęcia z Twoich podróży oraz dobierz do nich ramki. Układ i wybór motywów zależą już tylko od Ciebie. Jesteśmy pewni, że efekt Cię zaskoczy!