Masz czworonoga i planujesz zakup mebli tapicerowanych? Poznaj nasze tkaniny przyjazne zwierzętom, które docenisz za łatwość czyszczenia z zabrudzeń i sierści zwierząt.

Tkaniny Pet Friendly
Po czym poznać, że Twój pupil przesiadywał na Twoim fotelu?


Po sierści, która przyczepia się do Twoich ubrań! Na ratunek przybywają tkaniny „przyjazne zwierzętom”. Są tak gładkie, że sierść nie wbija się w materiał i możesz ją usunąć jednym ruchem z pomocą zwykłej rolki do ubrań.
Po sierści, która przyczepia się do Twoich ubrań! Na ratunek przybywają tkaniny „przyjazne zwierzętom”. Są tak gładkie, że sierść nie wbija się w materiał i możesz ją usunąć jednym ruchem z pomocą zwykłej rolki do ubrań

Wybierz meble pokryte tkaniną, która nie wchłania cieczy i ciesz się spokojnym dniem. Rozlany napój zamieni się w krople, które łatwo wytrzesz ręcznikiem papierowym. Po wypadku ani śladu, a radość będzie trwać.
Zwierzęta biegają, machają z radości ogonami i nieraz zdarza im się strącić filiżankę z kawą.


Wybierz meble pokryte tkaniną, która nie wchłania cieczy i ciesz się spokojnym dniem. Rozlany napój zamieni się w krople, które łatwo wytrzesz ręcznikiem papierowym. Po wypadku ani śladu, a radość będzie trwać.Znasz to nieprzyjemne uczucie, gdy po spacerze zwierzak wskakuje na kanapę zanim zdążysz wytrzeć jego łapki?


Zapomnisz o nim, gdy w Twoim salonie stanie narożnik z tkaniną łatwą w czyszczeniu. Nawet trudne zabrudzenia wyczyścisz wtedy za pomocą wody i mydła.
Zapomnisz o nim, gdy w Twoim salonie stanie narożnik z tkaniną łatwą w czyszczeniu. Nawet trudne zabrudzenia wyczyścisz wtedy za pomocą wody i mydła.

Kochasz zwierzęta i szanujesz naturę? 

Wybieraj meble, które powstają z myślą o ochronie środowiska. Zaskoczy Cię stylowy wygląd tkaniny, której metr bieżący wyprodukowano z 37 przetworzonych plastikowych butelek.>> Spodobał Ci się inny narożnik, sofa lub fotel?

W naszych salonach możesz wybrać rodzaj tkaniny, jaką zostanie pokryty Twój wymarzony mebel. Zapytaj sprzedawcę.Wybieraj meble, które powstają z myślą o ochronie środowiska. Zaskoczy Cię stylowy wygląd tkaniny, której metr bieżący wyprodukowano z 37 plastikowych butelek.

W naszych salonach możesz wybrać rodzaj tkaniny, jaką zostanie pokryty Twój wymarzony mebel. Zapytaj sprzedawcę.