Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

Poczuj…

...miękkość, w którą możesz się wtulić. Czerp przyjemność z dotyku, gładząc welurowe pokrycie sofy czy narożnika. Puszystej jak chmurka atmosferze sprzyjać będzie towarzystwo włochatych dywanów, gładkich poszewek czy ciepłego koca.

Dywanik RABBII 100 cm
69,93
Cena najniższa: 99,90

Cena regularna:

Cena regularna: 99,90

Koc czarny MULLI 130x160 cm
39,90
Cena najniższa: 49,90

Cena regularna:

Cena regularna: 49,90

Szezlong pikowany bordowy DELPHI 120
2456,10
Cena najniższa: 2729,-

Cena regularna:

Cena regularna: 2729,-

Zobacz…

… jak kolor może wpłynąć na Twój nastrój. Zieleń fotela ukoi nerwy. Czerwona sofa doda Ci energii do działania. Granatowa komoda sprawi, że poczujesz się wyjątkowo we wnętrzu swojego mieszkania. Dodaj barw do swojej codzienności.

Krzesło tapicerowane zielone LONI
359,10
Cena najniższa: 399,-

Cena regularna:

Cena regularna: 399,-

Fotel wypoczynkowy BODO
1229,-
Cena najniższa: ,-

Cena regularna:

Wyobraź sobie…

… że błogość ogarnia Twoje ciało. Zrelaksuj się na wygodnej sofie. Pomyśl o rozścielonym łóżku, w którym możesz zapomnieć o troskach i spokojnie zasnąć. Skieruj swe myśli w stronę mebli, które pomogą Ci zadbać o siebie.

Łóżko tapicerowane szare ASTORIA 160x200 cm
1286,10
Cena najniższa: 1429,-

Cena regularna:

Cena regularna: 1429,-

Posmakuj…

… pysznych potraw, które przygotujesz z łatwością, dzięki naszym akcesoriom kuchennym. Zapewnij sobie przyjemność z gotowania. Posmakuj słodyczy ciast podanych na efektownych paterach. Rozpieszczaj swoje kubki smakowe, kosztując dań z uroczych talerzy i salaterek.

Nastrój się…

… na relaks. Klimatyczne światło nocnych lampek, latarenek i świec pozwoli Ci się wyciszyć i skoncentrować na tym, co przynosi radość. Daj się wciągnąć w wartką fabułę ulubionej lektury, zamknij oczy i poddaj się dźwiękom muzyki. Odetchnij.

Obdaruj..

… nie tylko siebie ale też bliską osobę. Niech Twój podarunek mówi: „Jesteś dla mnie ważny, myślę o Tobie”. Okazuj swoje uczucia nie tylko od święta.