Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

Obowiązek informacyjny Agata S.A. dla dziennikarzy

Informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest Agata S.A., z siedzibą w Katowicach (40-203) przy Al. Roździeńskiego 93.

Przetwarzamy Twoje dane w zakresie: imienia, nazwiska oraz adresu e-mail.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji poniższych celów.

Dane osobowe przetwarzane będą – na podstawie udzielonej przez Ciebie, dobrowolnej zgody w celu: 

  1. przesyłania informacji prasowych,
  2. informowania oraz zapraszania na eventy i konferencje organizowane przez Agata S.A.,
  3. informowania o produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez Agata S.A.,
  4. w celu rozwijania i utrzymania łączącej nas współpracy.

Ponadto przetwarzamy Twoje dane osobowe – na podstawie prawnie uzasadnionego interesu – w celu:

  1. zainicjowania kontaktu z Tobą,
  2. przekazywania informacji o stanowiskach, komentarzach i oświadczeniach Agata S.A.

Twoje dane osobowe mogliśmy otrzymać bezpośrednio od Ciebie lub pozyskać z ogólnodostępnych źródeł (np. Internet) albo od twojego Pracodawcy lub Współpracownika.

Dane mogą być udostępniane: firmom informatycznym – operatorom technicznym wykorzystywanych systemów informatycznych, podmiotom, z którymi stale współpracujemy na podstawie łączących nas umów w zakresie obsługi marketingowej i wizerunkowej oraz ewentualnie podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie przepisów prawa.

Przetwarzane dane mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy jedynie w takich przypadkach, gdy np. korzystamy z programów posiadających serwery poza UE. Wówczas zapewniamy, że dane będą przekazywane z zachowaniem wszelkich wymogów prawnych, w tym na podstawie stosownej umowy zawierającej klauzule ochrony danych przyjęte przez Komisję Europejską, zapewniających odpowiedni sposób zabezpieczenia przekazanych danych osobowych.

Jeśli wyraziłeś na to zgodę – dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, wniesienia sprzeciwu bądź usunięcia danych.

Jeśli nie wyraziłeś zgody na przetwarzanie danych – będą one przetwarzane wyłącznie przez okres 3 miesięcy od ich pozyskania.

Posiadasz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (bycia zapomnianym) lub ograniczenia ich przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych.

W każdej chwili możesz wycofać udzieloną zgodę bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.