W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Obowiązek informacyjny Agata S.A. dla dziennikarzy

Informujemy, iż Administratorem danych osobowych objętych formularzem jest Agata S.A., z siedzibą w Katowicach (40-203) przy Al. Roździeńskiego 93. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do otrzymywania informacji marketingowych. Dane osobowe podane przez Pana/Panią przetwarzane będą w zależności od udzielonej zgody w celu:

  1. Przesyłania informacji prasowych,
  2. Przekazywania informacji o komentarzach i oświadczeniach Agata S.A.,
  3. Informowania oraz zapraszania na eventy i konferencje organizowanych przez Agata S.A,
  4. Informowania o produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez Agata S.A.

– na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) Ogólnego Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (udzielanie dobrowolnej zgody).

Dane mogą być udostępniane firmom informatycznym - operatorom technicznym wykorzystywanych systemów informatycznych. Przetwarzane dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody, wniesienia sprzeciwu bądź usunięcia danych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (bycia zapomnianym) lub ograniczenia ich przetwarzania jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. W każdej chwili może Pan/Pani wycofać udzieloną zgodę bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.