Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

Reklamacja towaru lub usługi


Nie odnaleźliśmy dokumentu sprzedaży.

Sprawdź poprawność wpisanych danych

lub wypełnij formularz on-line niewymagający weryfikacji.

Kliknij tutaj >


Przed wypełnieniem formularza reklamacyjnego prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami


Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni. O wyniku postępowania reklamacyjnego i zasadach dalszego postępowania z reklamowanym towarem poinformujemy Cię, wysyłając informację na adres e-mail podany w treści zgłoszenia reklamacyjnego. Formularz reklamacji dostępny jest poniżej.


Więcej informacji na temat reklamacji towarów znajdziesz tutaj.

Uzupełnij poniższe pola, aby szybciej wypełnić formularz:

paragon
faktura

rok-miesiąc-dzień (np. 2022-12-30)

Wybierz rodzaj reklamacji
Udzielenie gwarancji wymaga złożenia konsumentowi dodatkowego oświadczenia gwarancyjnego. Jeśli go nie otrzymałeś, to zgłoś reklamację z tytułu rękojmi lub niezgodności towaru z umową

Formularz reklamacyjnyDodaj zdjęcie karty gwarancyjnej (maks. rozmiar pliku 7 MB)


Adres dostawy z dokumentu sprzedaży

Formularz reklamacyjnyW ramach tej reklamacji możesz wybrać jeden produkt. Wypełnij następny formularz, aby zareklamować kolejny produkt.

rok-miesiąc-dzień (np. 2022-12-30)

Pozostało znaków:

Np. zdjęcie produktu (maks. rozmiar plików 7MB). Jeżeli korzystałeś z naszych usług transportu - dołącz protokół dostawy. Jeżeli spisałeś z kurierem protokół szkody - dołącz go.

informacje dodatkowe...


* pola wymaganeInformujemy, iż Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Agata S.A., z siedzibą w Katowicach. Dane osobowe podane przez Pana/Panią przetwarzane będą w celu realizacji zgłoszenia. Szczegółowe zasady przetwarzania i przysługujące w związku z nim prawa opisane są w Polityce Prywatności.