Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

Narożniki z funkcją spania 160x200

Pokaż filtry
0 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:
Nie znaleziono produktów
Spróbuj zmienić zakres wybranych filtrów
Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Nie masz warunków, by postawić tradycyjne łóżko, a marzysz o dużej powierzchni do spania? Narożnik z funkcją spania z materacem 160 × 200 to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie! Meble o takich rozmiarach to jedne z najwygodniejszych do odpoczynku dziennego i nocnego. Zapewniają mnóstwo miejsca do siedzenia i spania nawet dla kilku osób, a modele z pojemnikiem gwarantują dodatkowe miejsce do przechowywania pościeli i innych przedmiotów. Zobacz narożniki z funkcją spania 160 × 200 dostępne w Salonach Agata!

Narożnik z funkcją spania 160 × 200 – wygoda i komfort w dzień i w nocy

Narożnik 160 × 200 to solidny mebel, który pomieści bez problemów rodziców z dziećmi zarówno w czasie codziennych aktywności, takich jak oglądanie telewizji czy wspólna zabawa, jak i w nocy, gdy dzieci lub domowe pupile zapragną nieco czułości od dorosłych. Taki narożnik świetnie sprawdzi się także do przyjmowania gości, również tych, którzy zapragną zostać u Was na noc. Na rozkładanym narożniku 160 × 200 wreszcie będzie im naprawdę wygodnie! Dodatkowym atutem narożnika 160 × 200 jest pojemnik na pościel, w który wyposażony jest niemal każdy model. Zmieścisz w nim znacznie więcej niż tylko dodatkowe kołdry i poduszki – pojemnik to bardzo wygodne miejsce do przechowywania ubrań sezonowych, koców, sprzętu sportowego i wielu innych rzeczy, których nie potrzebujesz na co dzień!

Gdzie sprawdzą się narożniki z funkcją spania 160 × 200 – salony i pokoje gościnne

Narożnik z funkcją spania codziennego i okazjonalnego 160 × 200 będzie idealny do salonu, gdzie maksymalnie wykorzystasz ich potencjał na co dzień i od święta, podczas przyjmowania gości. Tak duża kanapa będzie również idealna do pokoju gościnnego – w pomieszczeniu przeznaczonym do spania okazjonalnego nie ma potrzeby stawiania klasycznego łóżka z materacem i pościelą, które przez większość czasu kurzą się nieużywane. Narożnik z funkcją spania 160 × 200 w zupełności wystarczy w roli tymczasowego legowiska dla gości, a gdy nikt Cię nie odwiedza, może stać złożony i pełnić inne funkcje.

Jak ustawić i zaaranżować w salonie narożnik z funkcją spania?

Jak wskazuje sama nazwa, meble typu narożniki pierwotnie były przeznaczone do stawiania „na rogu”, czyli w kącie pokoju. Na szczęście współczesne zasady aranżacji wnętrz nie każą już wpychać narożnika pod ściany, zwłaszcza jeśli dysponujemy sporą przestrzenią. Narożnik 160 × 200 jest na tyle dużym meblem, że prawdopodobnie będzie dominował w pomieszczeniu i nawet w pokoju o dużych rozmiarach wyraźnie odetnie jego część, tworząc kameralną strefę wypoczynkową. Warto to wykorzystać i ustawić ten element wyposażenia tak, by wraz z innymi meblami układał się w wyraźne grupy i był oddzielony na przykład od części jadalnianej czy kącika do pracy. Jak zaaranżować narożnik z funkcją spania 160 × 200? Ze względu na spore gabaryty tego mebla tkanina, jaką wybierzesz na siedzisko i oparcie, będzie bardzo wyeksponowana, dlatego dobrze przemyśl tę decyzję. Narożnik uzupełnij o miękkie poduszki i stylowy pled – te dodatki będą wspaniałą zachętą do relaksu!

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.