Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Promocje

60 rat 0%, 3 pierwsze raty gratis
Trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%. Z promocji wyłączone są usługi dostępne w salonach Agata. Promocja trwa od 7 do 27.01.2019 r. Przyznanie kredytu jest zależne od Banków. Regulamin i szczegóły promocji dostępne w salonach Agata oraz na agatameble.pl.
Sofa Campo 3DL
Oferta Superokazja nie łączy się z promocją „Rabat 10% na tysiące mebli i dodatków – otwarcie salonu w Opolu”. Trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%. Z promocji wyłączone są usługi dostępne w salonach Agata. W promocji sofa Campo 3DL szara (tkanina Boss 15)/ wstawki grafitowe (tkanina Boss 13). Cena Superokazji obowiązuje od 7 do 27.01.2019 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Przyznanie kredytu jest zależne od Banków. Regulamin i szczegóły promocji dostępne w salonach Agata oraz na agatameble.pl.
Szafa Jawa
Oferta Superokazja nie łączy się z promocją „Rabat 10% na tysiące mebli i dodatków – otwarcie salonu w Opolu”. Trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%. Z promocji wyłączone są usługi dostępne w salonach Agata. W promocji szafa Jawa JWS328E3 C517 biała/ dąb bianco, w komplecie półki i drążek na wieszaki. Cena Superokazji obowiązuje od 7 do 27.01.2019 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Przyznanie kredytu jest zależne od Banków. Regulamin i szczegóły promocji dostępne w salonach Agata oraz na agatameble.pl.
Koc Cube
Oferta Superokazja nie łączy się z promocją „Rabat 10% na tysiące mebli i dodatków – otwarcie salonu w Opolu”. Z promocji wyłączone są usługi dostępne w salonach Agata. W promocji koc Cube, 130 x 160 cm, różne kolory, 100% poliester. Cena Superokazji obowiązuje od 7 do 27.01.2019 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Regulamin i szczegóły promocji dostępne w salonach Agata oraz na agatameble.pl.
Gazetka promocyjna
Ceny towarów z gazetki obowiązują od 12 do 27.01.2019 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Ceny podane są w PLN z VAT. Oferta nie obowiązuje w salonie Agata w Opolu.