W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł albo 60 rat 0%

Sitka kuchenne i durszlaki

Pokaż filtry
7 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Rodzaj produktu

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Przygotowywanie posiłków to skomplikowany proces, w którym, poza dobrymi produktami i umiejętnościami gotującego, bardzo dużą rolę ogrywają akcesoria kuchenne. Używanie zdecydowanej większości z nich nie tylko ułatwia i przyspiesza wielu czynności, ale bardzo często w ogóle umożliwia ich wykonywanie. Aby jak najbardziej ułatwić sobie pracę w kuchni, trzeba zadbać o to, by znalazło się w niej wszystko, co może okazać się przydatne. Najlepiej zacząć do przedmiotów absolutnie niezbędnych, takich jak durszlakczy też zwykłe sitko kuchenne. To właśnie dzięki nim można odlewać wodę z ugotowanych produktów, na przykład makaronu, jak również odsączać nadmiar wody zarówno z surowych warzyw, jak i tych, które znajdują się w puszkach. Jeśli wyposażenie kuchni w Twoim domu wciąż pozostawia wiele do życzenia, zachęcamy do zapoznania się ofertą naszych salonów, w której znalazły się przeróżne akcesoria do kuchni, dzięki którym przygotowanie potraw stanie się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Wśród nich możesz znaleźć całą gamę różnorodnych sit i durszlaków, które są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach.

 

Sito – niezbędnik każdego kucharza

Bez względu na stopień zaawansowania umiejętności kulinarnych, każdy od czasu do czasu jest zmuszony do gotowania. Jedni czynią to codziennie, inni natomiast ograniczają się wyłącznie do sporadycznego przygotowywania tzw. „dań popisowych”. Każdy jednak potrzebuje w tym względzie pomocy w postaci kuchennych akcesoriów, które ułatwiają i przyspieszają proces gotowania. Bez wielu z nich przygotowanie niektórych potraw byłoby mocno utrudnione, żeby nie powiedzieć, że praktycznie niemożliwe. I choć podobno w myśl starego, ludowego porzekadła, w razie potrzeby można zrobić coś z niczego, lepiej wystrzegać się zbędnego ryzyka i zamiast szukać zastępczego rozwiązania na 10 minut przed planowanym przybyciem gości, stosunkowo wcześniej zaopatrzyć się we wszystko to, co wykorzystuje się na co dzień do przygotowywania potraw. Choć akcesoriów kuchennych jest naprawdę wiele, ich liczbę należy dostosować do rzeczywistych potrzeb. Z całą pewnością ich kompletowanie dobrze jest rozpocząć od produktów naprawdę niezbędnych, takich jak między innymi durszlak oraz mniejsze od niego, i tym samym bardziej praktyczne sitko. Te dwa rodzaje akcesoriów w kuchni wykorzystuje się często, nawet klika razy dziennie. Dlatego też warto zadbać o to, by cechowała je wysoka jakość. W propozycjach przygotowanych przez nasze salony możesz znaleźć całą gamę różnorodnych sit i sitek, a także durszlaków wykonanych z różnych materiałów. Do Twojej dyspozycji pozostaje sitko metalowe lub sitko plastikowe, wyposażone w wygodną rączkę umożliwiającą bezpieczne posługiwanie się produktem i znacznie zmniejszającą ryzyko poparzenia podczas jego użytkowania. Dostępne jest w różnych rozmiarach, podobnie jak durszlaki ułatwiające odlewanie większych ilości wody. Durszlaki dostępne w ofercie naszych salonów posiadają różne kształty, co pozwala dopasować je do indywidualnych potrzeb. Ciekawą i jednocześnie bardzo praktyczną alternatywą dla tradycyjnych durszlaków są ociekacze z miską, w których można umieścić na przykład warzywa lub owoce i spokojnie pozostawić je aż do uzyskania właściwego poziomu osuszenia. Bez względu na to, jakiego rodzaju sit i durszlaków potrzebujesz, korzystając z przygotowanych przez nasze salony propozycji, z całą pewnością odnajdziesz wszystkie akcesoria niezbędne do łatwego przygotowywania posiłków.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.