Lampa - niejedno ma imię
MODNE KULE

Lampy kule stanowią obecnie jeden z najbardziej gorących trendów w aranżacji wnętrz. Zaskoczą Cię kolorami, formą i będą pasowały do wnętrz w każdym stylu. Na szczególną uwagę zasługują lampy molekularne inspirowane światem nauki, przypominające swoim wyglądem budowę cząsteczek.

ORYGINALNE KSZTAŁTY

Oryginalne wnętrza potrzebują nietypowych rozwiązań. Co powiesz na lampę z kloszem w kształcie skały, promieni czy z plecionej metalowej siatki? Wszystko jest możliwe! Wyjątkowe formy naszych lamp stanowią doskonałą kropkę nad „i” w każdym pomieszczeniu, nadają mu niepowtarzalny charakter.

NOWOCZESNE LEDY

Energooszczędne lampy nie muszą być nudne. Daj się zaskoczyć naszej ofercie, w której znajdziesz lampy LED, jakie tylko chcesz: od prostych plafonów, przez propozycje industrialne, po lampy LED w stylu glamour. Nie tylko pięknie wyglądają, ale są też odpowiedzią na rosnące koszty prądu – ich żywotność jest długa, pobierają też minimum energii.

PONADCZASOWE JAK KRYSZTAŁY

Luksus i elegancja – te cechy wniosą do wnętrza Twojego domu lampy z elementami jak kryształki. Przeżywają swój prawdziwy renesans – z arystokratycznych pałaców do współczesnych domów i mieszkań trafiły w nowoczesnej wersji. Dziś nie musisz mieć przepełnionego portfela, żeby się nimi cieszyć – wybierz modele z ozdobami z przeźroczystych tworzyw, a efekt i cena Cię zaskoczą!

EKO TRENDY

Ekologia zyskuje na znaczeniu, a trend ten widać również w oświetleniu. Plecione klosze, drewniane podstawy, ciepłe kolory abażurów w miejskiej dżungli zapewniają namiastkę natury, a w domach za miastem są dopełnieniem wnętrz harmonizujących z przyrodą. Wybierając lampy w stylu eko, pamiętaj także o energooszczędnych źródłach światła!

Lampa wisząca CHIKO 2086
Lampa wisząca CHIKO 2086

Cena regularna: 69,90

19,99
Najniższa cena z 30 dni:
Najniższa cena z 30 dni: 29,90
Lampa wisząca DAMIAN 15460-23
Lampa wisząca DAMIAN 15460-23

Cena regularna: 499,-

249,-
Najniższa cena z 30 dni:
Najniższa cena z 30 dni: 299,-
Lampa wisząca CHIKO 2087
Lampa wisząca CHIKO 2087

Cena regularna: 149,-

49,90
Najniższa cena z 30 dni:
Najniższa cena z 30 dni: 69,90