W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł albo 60 rat 0%

Krzesła biurowe

Pokaż filtry
8 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Kolor

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Komfort wszystkich domowników to najważniejszy cel, jaki powinniśmy sobie wyznaczyć przy dekorowaniu i urządzaniu mieszkania czy domu. Jest to niełatwe zadanie, zwłaszcza gdy przychodzi nam robić to pierwszy raz. Przestrzenią, której urządzaniu warto poświęcić nieco więcej czasu jest miejsce pracy czy nauki. Dlaczego? Praca zdalna, praca przynoszona do domu oraz co najbardziej istotne - nauka, muszą mieć odpowiednie zaplecze. I nie chodzi o wystrój ścian czy wykończenie podłogi, ale o komfort i swobodę nauki, jaką zapewnią tylko odpowiednio dobrane meble. Wśród najważniejszych elementów wyposażenia biura, są oczywiście biurka

Oferta biurek to zbiór najbardziej klasycznych elementów, ale także tych nowoczesnych, gdzie możliwa jest regulacja półek na klawiaturę. Do dopasowanego biurka, warto dokupić kontenerek, mający za zadanie głównie zachować porządek i ład w miejscu wykonywanej pracy. Kontenerki służą przede wszystkim do przechowywania wszystkich akcesoriów do pracy czy nauki. Mając biurko i dopasowany kontenerek, można śmiało pomyśleć o pozostałych elementach. 

Jak zbudowane są krzesła biurowe?

Krzesła biurowe to najlepsze rozwiązanie z możliwych, ponieważ posiadają klasyczne wykończenie. Dostępne są np. takie z metalową podstawą i możliwością regulacji oparcia oraz wysokości siedziska. Krzesła biurowe powinny być łatwe w użytkowaniu i wytrzymałe, aby można je było bezawaryjnie użytkować przez długi czas. Przez cały ten okres powinny dać łatwo utrzymać się w czystości. Krzesła biurowe mogą posiadać dopasowane podłokietniki. To właśnie one regulują utrzymanie postawy, stanowiąc podporę dla dłoni i łokci w czasie pracy. 

Tradycyjne krzesło biurowe, czy fotel obrotowy?

Poza tradycyjnymi krzesłami biurowymi w ofercie dostępne są także fotele obrotowe z wyjątkowo szerokimi siedziskami z eko-skóry lub z tradycyjną, materiałową tapicerką. Każdy z wymienionych materiałów jest wygodny, a także elegancki. To pozwoli na dopasowanie fotela do całego wyposażenia. Co ciekawe, zarówno siedzisko jak i oparcie są regulowane, a to pozwala na komfortowe użytkowanie i zachowanie zdrowej postawy. Nie ma znaczenia, czy zdecydujemy się na zakup klasycznego krzesła czy obrotowego fotela - każdy model wyróżnia się pod względem jakości, komfortu i co bardzo ważne - efektownego i eleganckiego wyglądu.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.