W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Ostrzeżenie przed udziałem w nieprawdziwych konkursach organizowanych przez fałszywe profile Agata Meble

Informacja z dnia: 8.11.2018 r.

Informujemy, że profil „Salony Agata” jest jedynym oficjalnym profilem Agata S. A. na portalu facebook.com. Agata S. A. nie jest organizatorem ani autorem konkursów i innych akcji promocyjnych organizowanych i publikowanych poza wyżej wskazanym profilem na portalu facebook.com. Stanowczo przestrzegamy przed braniem udziału w tych konkursach i akcjach promocyjnych powołujących się na Agata S.A., a organizowanych poza wyżej wskazanym profilem, klikaniem linków publikowanych przez profile podszywające się pod Agata S.A., udostępnianiem jakichkolwiek danych osobowych ich autorom oraz wysyłaniem sms-ów na podane w nich numery.