PLN

Okap SMART DECO FSMD 508 WH

Franke

Index: 2524-032-313-008-0001

Produkt archiwalny

Produkt archiwalny

  • Informacje o produkcie

Informacje o produkcie

Informacje o produkcie
Opis produktu

Opis produktu

Okap SMART DECO FSMD 508 WH jest cennym dopełnieniem dla wnętrza nowoczesnej kuchni. Biały, matowy korpus o klasycznym wyglądzie dobrze komponuje się z jasnymi, pełnymi światła aranżacjami.

Mechaniczne steroawanie okapem jest proste i intuicyjne. Funkcje wyciągu i pochłaniania doskonale radzą sobie zarówno z tłustym osadem, jak również kuchennymi zapachami. Sprawdza się w klasycznym modelu kuchni oraz przy bardziej wyszukanych projektach. SMART DECO FSMD 508 WH jest idealnym wyborem dla kameralnej kuchni lub pomieszczeń z aneksem kuchennym.

Obieg powietrza w okapach SMART DECO

Obieg otwarty, czyli bezpośrednie podłączenie do wentylacji zwiększa wydajność przy odprowadzaniu pary oraz cząsteczek tłuszczu na zewnątrz. Dzieje się to za pośrednictwem kanału wentylacyjnego, do którego okap jest podłączony. Obieg zamknięty natomiast sprawia, że urządzenie pracuje w trybie recyrkulacji. Oznacza to, że powietrze jest oczyszczane przez filtr przeciwtłuszczowy oraz filtr węglowy (niweluje zapachy kuchenne). w następnej kolejności oczyszczone już powietrze wraca do kuchni.

Najważniejsze funkcje okapu SMART DECO FSMD 508 WH:


● Tryb pracy – wyciąg
Przeznaczony do pracy z podłączeniem do komina wentylacyjnego zasysa powietrze przez podłączona turbinę i odprowadza je przez komin wentylacyjny. Rozwiązanie to zapewnia odprowadzanie wilgoci, zapachów i oparów.

● Trzy tryby pracy silnika
W zależności od stopnia intensywności oparów można dzięki regulacji można ustawić pracę wentylatora i dopasować ją do aktualnych potrzeb.

- wydajność na biegu najwyższym (DIN IEC 61591) 650 m3/h
- wydajność na biegu najniższym (DIN IEC 61591) 260 m3/h

● Oświetlenie LED
Okapy z serii SMART DECO posiadają pojedyncze źródło światła w postaci podłużnego LEDu, który biegnie praktycznie na całej szerokości okapu, emitując światło o neutralnej temperaturze barwowej 4000K i mocy 3W.

● Cicha praca
Istotną zaletą modelu okapu jest poziom głośności, który w żadnym stopniu nie jest uciążliwy dla domowników i nie odrywa ich od zwykłych, codziennych zajęć. Przy minimalnej wydajności wynosi on (dB) 48, natomiast przy maksymalnej wydajności - (dB) 68.

Obudowa okap SMART DECO FSMD 508 WH posiada wysokość 62,6 cm.
Wymiary

Szerokość

50

Wysokość

62.6

Głębokość

37

Waga towaru z opakowaniem

20

Dane techniczne

Klasa energetyczna

A

Napięcie zasilania

220-240V

Sterowanie

mechaniczne

Filtry przeciwtłuszczowe

aluminiowe

Wydajność maksymalna [m3/h]

650

Stopnie obrotowe silnika

3

Maksymalny poziom hałasu [dB(A)]

68

Tryb pracy

pochłaniacz, wyciąg

Oświetlenie

LED

Wykończenie

Kolor / materiał

biały

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Okap SMART DECO FSMD 508 WH
<< Wróć do zakupów