PLN

Okap VERTIS FVT 605 BK A

Franke

Index: 2524-014-313-017-0002

Produkt archiwalny

Produkt archiwalny

  • Informacje o produkcie

Informacje o produkcie

Informacje o produkcie
Opis produktu

Opis produktu

Okap VERTIS FVT 605 BK A jest cennym dopełnieniem dla wnętrza nowoczesnej kuchni. Czarny, matowy korpus wzbogacony o elementy z czarnego szkła wyróżnia się na tle aranżacji, dodając jej zasadniczości i elegancji.

Proste, intuicyjne sterowanie oraz funkcje wyciągu i pochłaniania sprawiają, że doskonale radzi sobie z kuchennymi zapachami, które powstają podczas przygotowywania posiłków. Sprawdza się w klasycznym modelu kuchni oraz przy bardziej wyszukanych projektach. Jest sporym udogodnieniem, zwłaszcza w pomieszczeniach z aneksem kuchennym, gdzie przestrzeń przygotowania posiłków jest współdzielona z przestrzenią służącą dla wypoczynku i relaksu.

Model okapu VERTIS można zamontować z obiegiem otwartym lub zamkniętym.

Obieg otwarty, czyli bezpośrednie podłączenie do wentylacji zwiększa wydajność przy odprowadzaniu pary oraz cząsteczek tłuszczu na zewnątrz. Dzieje się to za pośrednictwem kanału wentylacyjnego, do którego okap jest podłączony. Obieg zamknięty natomiast sprawia, że urządzenie pracuje w trybie recyrkulacji. Oznacza to, że powietrze jest oczyszczane przez filtr przeciwtłuszczowy oraz filtr węglowy (niweluje zapachy kuchenne). W następnej kolejności oczyszczone już powietrze wraca do kuchni.

Najważniejsze funkcje okapu VERTIS FVT 605 BK A:


● Tryb pracy – wyciąg
Przeznaczony do pracy z podłączeniem do komina wentylacyjnego zasysa powietrze przez podłączona turbinę i odprowadza je przez komin wentylacyjny. Rozwiązanie to zapewnia odprowadzanie wilgoci, zapachów i oparów.

● Trzy tryby pracy silnika
W zależności od stopnia intensywności oparów można dzięki regulacji można ustawić pracę wentylatora i dopasować ją do aktualnych potrzeb.

- wydajność na biegu najwyższym 580 m3/h
- wydajność na biegu najniższym 420 m3/h

● Oświetlenie LED
Okap ERTIS FVT 605 BK A posiada dwa źródła światła typu LED o łącznej mocy 3W - trwałe i nieocenione pod kątem doświetlenia kuchni.

● Cicha praca
Istotną zaletą modelu okapu jest poziom głośności, który w żadnym stopniu nie jest uciążliwy dla domowników i nie odrywa ich od zwykłych, codziennych zajęć. Przy minimalnej wydajności wynosi on (dB) 61, natomiast przy maksymalnej wydajności - (dB) 67.

Okap VERTIS FVT 605 BK A posiada wysokość 40 cm bez komina oraz 75 cm z kominem.
Wymiary

Szerokość

59.5

Wysokość

75

Głębokość

40

Waga towaru z opakowaniem

14.5

Dane techniczne

Klasa energetyczna

A

Napięcie zasilania

220-240V

Sterowanie

dotykowe przyciski

Filtry przeciwtłuszczowe

aluminiowe

Regulacja prędkości

TAK

Stopnie obrotowe silnika

3

Maksymalny poziom hałasu [dB(A)]

67

Tryb pracy

pochłaniacz, wyciąg

Oświetlenie

LED

Wykończenie

Kolor / materiał

czarne szkło

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Okap VERTIS FVT 605 BK A
<< Wróć do zakupów