PLN

Obraz IDYLLA 35x45 cm

Index: 2432-000-200-000-0035

Archiwalny
  • Informacje o produkcie

Informacje o produkcie

Informacje o produkcie
Opis produktu

Opis produktu

Natura to temat bliski twojemu sercu? Uwielbiasz kwiaty, rustykalne klimaty i proste piękno roślin zebranych podczas spacerów wśród wiejskich pól i łąk?

Florystyczne motywy nigdy nie wychodzą z mody – obraz IDYLLA, ukazujący prosty rysunek polnych kwiatów, jest fuzją nowoczesnej formy z rustykalnym, tradycyjnym motywem. Powiel kwiatowy wzór na tekstyliach i innych dekoracjach w pomieszczeniu, nawiąż do obrazu IDYLLA poprzez umieszczenie świeżego, zerwanego w ogrodzie bukietu w wazonie, a zyskasz pełne radości wnętrze, pobudzające do działania.

Obraz IDYLLA to nadruk na wysokiej jakości papierze. Szybka została wykonana z tworzywa, natomiast ramę i tylną część stworzono z płyty MDF. Dzięki temu obraz jest lekki i bez problemu zawiesisz go na niewielkim gwoździu lub haczyku.

Ramy występują w dwóch wariantach kolorystycznych – w kolorze białym lub odcieniu drewna. Przy zakupie w sklepie internetowym nie ma możliwości wyboru – możesz być jednak pewien, że każdy z wariantów bez problemu dopasujesz do swojej aranżacji.
Wymiary

Wysokość

45 cm

Szerokość

35 cm

Głębokość

3 cm

Rozmiar

45x35 cm

Waga towaru z opakowaniem

0.86

Konstrukcja

Materiał wykonania

MDF

Wzór

roślinny, kwiatowy

Kształt

prostokątny

Pozostałe informacje

Importer

AGATA S.A.

Producent

Estetica
Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Obraz IDYLLA 35x45 cm
<< Wróć do zakupów