Wieszaki

Pokaż filtry
64 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:

Rodzaj produktu

Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Dom to miejsce, w którym musisz czuć się dobrze i mieć możliwość w pełni zrelaksować po ciężkim dniu w pracy czy na uczelni. Ale czy można wypoczywać we wszechobecnym bałaganie? Nie do końca… Dlatego też każdy z nas troszczy się o to, aby w domu panował porządek. Liczy się jednak nie tylko odkurzanie czy zmywanie podłóg, ale również utrzymywanie porządku w garderobie. Na szczęście obecnie dostępnych jest wiele różnego rodzaju udogodnień, które pomagają nam utrzymać ład. Jednymi z nich, niepozornymi, ale jakże potrzebnymi, są wieszaki. Wieszak na ubrania wieszakowi nierówny, więc zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Tutaj każdy znajdzie odpowiednie wieszaki ubraniowe dla siebie!


Na powitanie

Miejscem, w którym bez cienia wątpliwości powinien się znaleźć stojak na ubrania jest oczywiście przedpokój. To tutaj witasz swoich gości i przyjmujesz od nich wierzchnie ubrania. Do wyboru masz różne wieszaki do przedpokoju – na przykład wieszaki stojące czy wieszak ścienny, a wśród nich wieszaki drewniane, jak i wieszak metalowy. Każdy z nich doskonale będzie spełniał swoją funkcję, a dzięki ciekawym kształtom, może stać się oryginalną ozdobą wnętrza.


Garderoba marzeń

Jeśli masz dość miejsca, aby stworzyć osobną garderobę, problem porozkładanych po całym domu ubrań nie powinien Ci grozić, ale w garderobie także powinien panować porządek, by każdy z domowników bez trudu mógł odnaleźć swoje rzeczy. Niezastąpione będą tutaj wieszaki do garderoby. Proponujemy zarówno wieszaki plastikowe, jak i wieszaki drewniane na ubrania. Aby jeszcze lepiej zapanować nad garderobą, warto zainwestować w wieszaki przeznaczone do konkretnych części ubioru, jak chociażby wieszak na spodnie czy wieszaki na ubrania dla dzieci o odpowiedniej wielkości. Interesującą propozycją są też specjalne wieszaki na paski oraz wieszaki wielofunkcyjne.


Stojący czy wiszący?

Wieszak na ubrania może być zarówno stojący, jak i wiszący. W ofercie naszych salonów znajdziesz wieszaki ubraniowe przeznaczone do przymocowania na ścianie, jak również takie, które można postawić w dowolnym miejscu. Pamiętaj o tym, że nie tylko ubrania można wieszać na wieszakach. Coraz popularniejsze są obecnie takie produkty jak wieszak na ścianę, na którym można powiesić klucze. Są one dostępne np. w formie kluczy czy zabawnych domków. To doskonały dodatek do przedpokoju i zarazem duże udogodnienie – zawsze będzie wiadomo, gdzie szukać kluczy do domu czy samochodu, a jak wszyscy wiemy, lubią się one często gubić. Ciekawą propozycją są także wieszaki w formie napisów takich jak „welcome” czy „home”, które tworzą wyjątkowy klimat już przy wejściu do mieszkania.


Baw się kolorami

Wieszaki wcale nie muszą być „nudne”, tylko czarne czy brązowe. W naszej ofercie znajdziesz wieszaki w różnych kolorach. Ten niewielki element ożywi wnętrze każdej szafy, a dodatkowo może pomóc uporządkować ubrania. Możesz też ustalić, że np. czerwone wieszaki przeznaczone są dla koszul, żółte dla sukienek, a zielone dla spódnic. Dzięki temu zabiegowi odnalezienie koszuli w ogromnej szafie zajmie Ci dosłownie kilka sekund.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.