W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Angielska elegancja

Kolekcja mebli kuchennych

Jasne fronty, kolory drewna, przeszklenia i wszelkiego rodzaju schowki to skrócony opis kuchni utrzymanej w stylu angielskim. Jej podstawę stanowi zabudowany ciąg szafek, szuflad i półek, w których znajdzie się wiele miejsca do przechowywania kuchennych niezbędników. Kolorystyka utrzymana jest w odcieniach ecru, wanilii, beżu i bieli. Takie barwy przełamane ciepłym kolorem drewna budują przytulną i domową atmosferę. Dopełnieniem są frezowane fronty i kontrastujące uchwyty – podłużne lub gałki. Tak lubiana przez wielu biel, sprawdzi się w każdym wnętrzu - optycznie powiększy małą kuchnię, a dużej doda blasku. Znakiem rozpoznawczym stylu angielskiego jest też duża wyspa kuchenna, która spełnia kilka funkcji. Może być dodatkowym blatem roboczym, do przygotowywania posiłków, barkiem podczas spotkań ze znajomymi oraz jadalnią – miejscem, przy którym można wygodnie zjeść posiłek w rodzinnym gronie. Obszerna wyspa, dzięki zastosowanym przeszklonym frontom, sprawia wrażeniem lekkiej i nie przytłacza całości aranżacji. Styl angielski zyskuje coraz więcej zwolenników, ponieważ jest kwintesencją prawdziwej elegancji i domowego ciepła.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

3247,99

2923,19

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

4072,99

3665,69

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały