W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Czerń na pierwszym planie

Jak zaplanować elegancką kuchnię, która pomimo niewielkiego pomieszczenia będzie przestronna i w pełni funkcjonalna? Po pierwsze przechowywanie. Rząd szafek górnych i dwa rzędy szafek dolnych sprawią, że nie zabraknie miejsca do przechowywania sztućców, garnków, zastawy i całego pozostałego, tak ważnego wyposażenia kuchni. Dodatkowy blat zlokalizowany pod oknem będzie pełnił dwie funkcje – stołu jadalnianego oraz dodatkowego miejsca do przygotowywania posiłków. Tak praktyczne wykorzystanie każdego centymetra kuchni jest na wagę złota w mniejszych pomieszczeniach. Oprócz funkcjonalności warto skupić się również na części wizualnej, dlatego warto postawić na czarne, lakierowane fronty w połysku, które w połączeniu z blatem w kolorze jasnego drewna nadają szyku całemu pomieszczeniu. Duet tych kolorów zawsze będzie modny i stylowy. Należy jednak pamiętać o proporcjach użycia kolorów. Blaty w kolorze jasnego drewna i białe ściany powinny dominować we wnętrzu. Z kolei elegancka czerń, powinna znajdować się na frontach mebli kuchennych i dodatkach.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały