W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Dopasowana do Ciebie

Kolekcja mebli kuchennych

Jak urządzić nowoczesną kuchnię, aby równocześnie była praktyczna i stanowiła serce Twojego domu? Z pomocą przychodzą rozwiązania dostępne w ofercie mebli kuchennych Qubik. Fronty z kolekcji Barato w wybarwieniu kaszmir w połączeniu z blatem w kolorystyce ciemnego betonu to duet, który sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, będąc zarazem ponadczasowym i modnym zestawieniem. Dopełnienie frontów uchwytami w formie gałek dopełni całości, nadając delikatną nutę stylu retro. Dzięki dostępności korpusów w wielu wymiarach bez trudu wspólnie z projektantem w salonach Agata zaplanujesz układ mebli kuchennych dostosowany do wymiarów pomieszczenia w Twoim domu. Pojemne szafki i szuflady z zastosowaniem funkcjonalnych rozwiązań cargo sprawią, że łatwiej będzie utrzymać w kuchni porządek, a także mieć pod ręką wszystkie niezbędne akcesoria i sprzęty.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały