W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Jasne, że jasne

Kolekcja mebli kuchennych

Aranżacja kuchni na poddaszu wymaga indywidualnego podejścia, ponieważ układ każdego poddasza jest inny i ma inną specyfikę. Warto wyjść z założenia, że każdą przestrzeń kuchenną można zaaranżować w funkcjonalny sposób i nie bać się nowych pomysłów i rozwiązań, a kreatywnie ich szukać. Co ważne, warto przestrzegać podstawowej zasady - wybierać jasne kolory mebli kuchennych i ścian. Dzięki temu wnętrze stanie się optycznie powiększone, a wpadające przez okno dachowe, promienie słoneczne podkreślą kolor frontów. Ponadto projekt kuchni zlokalizowanej na poddaszu powinien uwzględniać zabudowę kuchni zaprojektowaną w taki sposób, aby wykonywanie wszystkich niezbędnych czynności, takich jak przygotowywanie posiłków, sprzątanie i zmywanie było swobodne i aby układ nie ograniczał ruchów jej użytkowników. Z kolei wygospodarowanie na blacie roboczym miejsca przeznaczonego do spożywania posiłków jest najlepszym rozwiązaniem dla pomieszczeń, w których nie ma już miejsca na ustawienie osobnego stołu jadalnianego.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały