W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Kuchnia skrojona na miarę indywidualnych potrzeb powinna odzwierciedlać charakter jej użytkowników. Zarówno w kolorystyce, jak i układzie, który często determinowany jest wielkością i kształtem pomieszczenia. Co zrobić w sytuacji, w której mamy do dyspozycji niewielką przestrzeń? Wystarczy sprytnie i z pomysłem zaprojektować kuchnię, która później odwdzięczy się nam funkcjonalnymi rozwiązaniami. Jednościenny układ szafek dolnych i wiszących to najczęściej spotykane rozwiązanie w polskich domach. Tyle i aż potrzeba, aby mieć pod ręką akcesoria kuchenne ułatwiające i pomagające w przygotowywaniu posiłków i wymyślaniu nowych przepisów. W tej prostej przestrzeni mamy do dyspozycji sporo miejsca na blacie roboczym, gdzie znalazło się miejsce również na płytę indukcyjną i piekarnik oraz zlewozmywak. Szuflady i szafki pomieszczą z kolei kolekcję ulubionych kubków, talerzy i garnków. Fronty szafek wykonane z akrylu w białym połysku, z kolekcji Salsa, optycznie powiększą przestrzeń kuchni otwartej na salon, a także staną się przedłużeniem części jadalnianej. Zestawienie bieli z blatem w kolorze dąb sonoma, to klasyczne połączenie, któremu nowoczesnego charakteru dodają proste uchwyty w kontrastującym kolorze dobranym do kolorystyki sprzętu AGD.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały