Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

Konfigurator szaf AGI

Dziękujemy za zainteresowanie systemem szaf AGI, zachęcamy do zaprojektowanie swojej szafy w naszym konfiguratorze. Nie prowadzimy sprzedaży internetowej, realizacja zamówienia odbywa się wyłącznie przez salony meblowe. Po zakończeniu konfiguracji otrzymają Państwo numer konfiguracji, który pozwoli nam zrealizować zamówienie w wybranym salonie.

Potrzebujesz zagospodarować wnękę w domu? Żaden mebel nie spełnia Twoich oczekiwań? A może masz jasno sprecyzowany pomysł na wnętrze szafy? We wszystkich tych przypadkach (i w wielu innych) odpowiedź jest tylko jedna: wybierz nowoczesne szafy na wymiar. Projekty podejrzyj w naszym konfiguratorze szaf Agi lub stwórz swoją własną kompozycję od podstaw. Projektowanie szafy nigdy nie było takie proste!

Szafy na wymiar — swoboda konfiguracji

Na rynku istnieje niemal nieskończona ilość kombinacji gotowych mebli, ale czy to możliwe, że żaden z modeli nie pasuje do Twojego wnętrza? Oczywiście, że tak! Domy nie są takie same i często zdarzają się w nich nietypowe przestrzenie pełne zakamarków lub o obniżonej wysokości sufitu. Niejednokrotnie ciężko je umeblować meblami o stałych wymiarach, by jednocześnie wykorzystać racjonalnie całą dostępną przestrzeń. Szafa przesuwna na wymiar jest idealnym sprzymierzeńcem najróżniejszych zaułków w domu. W pomieszczeniach o standardowej wysokości, jak np. garderoby, sypialnie, pokoje dzieci czy salony - świetnie sprawdzą się korpusy szaf sięgające pod sam sufit. Natomiast takie pomieszczenia jak piwnice czy pralnie mogą wymagać niższej zabudowy. Dobry projekt szafy powinien być nie tylko funkcjonalny i wygodny, ale także wyrażać osobowość domowników. U nas możliwe jest projektowanie szafy na wymiar online w konfiguratorze szaf Agi - dzięki niemu zagospodarujesz każdą przestrzeń, zaczynając od wyboru cech zewnętrznych zabudowy (jak kolor korpusów i frontów), przez układ wewnętrzny szafy (systemy półek, szuflad, koszy czy drążków), skończywszy na wyposażeniu opcjonalnym (jak np. dodatkowe funkcjonalne oświetlenie). W Salonach Agata wiemy, że to szafa ma dopasować się do Ciebie, a nie Ty do niej.

Funkcjonalność i wygoda każdego dnia dzięki szafom na wymiar z drzwiami przesuwnymi

Spójrzmy prawdzie w oczy: bez względu na to, jak duży jest Twój dom, zawsze będzie w nim za mało miejsca do przechowywania. Dzieje się tak, ponieważ przez lata gromadzimy różne przedmioty: jednych żal się pozbywać, inne przywołują ważne wspomnienia. Dobrze zorganizowana szafa powinna być w stanie pomieścić wszystkie te rzeczy - bez jakichkolwiek kompromisów. Czasem jednak metraż naszych wnętrz zmusza nas do rozwiązań oszczędzających miejsce. Mała sypialnia? Wąski korytarz? Drzwi przesuwne do szafy, w opozycji do tych uchylnych, nie zabierają cennego miejsca w pomieszczaniu. Dodatkowo dają też szybki dostęp do znacznej części wnętrza mebla i odwrotnie: szybko chowają „kreatywny” bałagan za jednym pociągnięciem przesuwnego skrzydła. Doskonale sprawdzają się zatem w pokojach dzieciaków oraz jako szafy do przedpokoju na wymiar, który to często pełni rolę schowka na odkurzacz, miotłę czy wiadro i mopa - zwłaszcza w niewielkich mieszkaniach.

Dowolne możliwości konfiguracyjne — szafy z lustrem, szufladami, oświetleniem LED

Rozpoczynając projektowanie szafy w naszym konfiguratorze, w pierwszym kroku określ wysokość i szerokość zabudowy w sypialni lub innym pomieszczeniu. Do dyspozycji masz dwie wysokości (240 cm i 210 cm) oraz szeroki przedział dostępnych szerokości (od 125 do 240 cm). Korpus szafy na wymiar może być podzielony na dwie lub trzy części, które w zależności od potrzeb możesz wypełnić dowolnymi elementami. Swobodnie organizuj wnętrze szafy według własnych potrzeb: umieść w niej półki, wysuwane kosze i szuflady oraz półki na buty. Dodaj drążki na ubrania, a nawet specjalne wieszaki na spodnie, krawaty czy paski. Jeśli wolisz skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań, możesz posiłkować się kilkoma proponowanymi przez nas konfiguracjami oraz w razie potrzeby dowolnie je modyfikować. Po ustaleniu układu wnętrza czas na końcowe aspekty wizualne: wybierz kolor frontów spośród szerokiej gamy wykończeń matowych lub z połyskiem. Jeśli bliższe Twojemu sercu są fronty lustrzane, określ ich pozycję lub zdecyduj się na jednolitą taflę lustra. Nie zapomnij o dodatkach. Oprawy LED nadszafkowe pozwolą doświetlić wnętrze szafy i ułatwią korzystanie z niej po zmroku. Dzięki naszemu konfiguratorowi nadasz swojej szafie indywidualny charakter i precyzyjnie dopasujesz ją do swojego wnętrza. Szafy AGI są systemem na indywidualne zamówienie Klienta. W tym przypadku nie prowadzimy sprzedaży internetowej, a realizacja zamówienia odbywa się wyłącznie przez nasze salony meblowe. Po zakończeniu konfiguracji otrzymają Państwo numer, który pozwoli nam zrealizować zamówienie w wybranym salonie. Zachęcamy do skorzystania z oferty szaf na wymiar w Salonach Agata.