Konfigurator szaf AGI

Dziękujemy za zainteresowanie systemem szaf AGI, zachęcamy do zaprojektowanie swojej szafy w naszym konfiguratorze. Nie prowadzimy sprzedaży internetowej, realizacja zamówienia odbywa się wyłącznie przez salony meblowe. Po zakończeniu konfiguracji otrzymają Państwo numer konfiguracji, który pozwoli nam zrealizować zamówienie w wybranym salonie.

Konfigurator szaf AGI

Szafa na wymiar to sposób na optymalne wykorzystanie przestrzeni w sypialni, garderobie czy przedpokoju. Zaprojektowana zgodnie z Twoimi potrzebami sprawi, że przechowywanie i utrzymanie w porządku odzieży, butów i dodatków stanie się proste jak nigdy dotąd. Dzięki naszemu konfiguratorowi szaf AGI stworzysz wymorzoną szafę od podstaw, dobierając korpusy, drzwi i systemy wewnętrzne. Możesz również skorzystać z jednego z gotowych projektów.

Szafa na wymiar – swoboda konfiguracji

Rozpocznij od określenia wymiarów szafy do sypialni lub innego pomieszczenia – do dyspozycji masz szeroki przedział od 125 do 240 cm. Korpus szafy na wymiar może być podzielony na dwie lub trzy części o różnej szerokości, które w zależności od potrzeb możesz wypełnić dowolnymi elementami. Tradycyjne półki i drążki na ubrania, praktyczne wysuwane kosze, półki na buty, szuflady, a nawet specjalne wieszaki na spodnie, krawaty czy paski – dzięki tym udogodnieniom z łatwością uporządkujesz przechowywane w szafie rzeczy. Jeśli decydujesz się na drzwi szafy bez lustra, pomyśl o dodatkowym, wysuwanym lustrze zamontowanym wewnątrz mebla. To rozwiązanie, które z pewnością zwiększy jego funkcjonalność.

Modne szafy na wymiar

Szafa na wymiar może być jednak nie tylko użytecznym sposobem organizacji przestrzeni. Różne kolory frontów, dostępne w wersji matowej lub z połyskiem, pozwalają stworzyć nowoczesny mebel, który może stać się ważnym elementem wystroju pomieszczenia. Wybierz uniwersalną biel lub szarość albo wyrazisty akcent kolorystyczny – mocną czerwień, grafit lub czerń. Połącz fronty z lustrem w dowolny sposób albo zdecyduj się na jedną z propozycji dostępnych w konfiguratorze. Dzięki temu nadasz swojej szafie indywidualny charakter i precyzyjnie dopasujesz ją do swojego wnętrza. Szafy przesuwne zapewniają oszczędność miejsca, a elementy takie jak samodomykacze i szczotki odbojowe gwarantują płynne i ciche otwieranie i zamykanie.

Szafa na wymiar sprawdzi się doskonale w wielu pomieszczeniach jako miejsce przechowywania ubrań, dodatków, a także domowych tekstyliów czy rzadziej używanych sprzętów. Uniwersalna i wygodna, łączy wiele funkcji i staje się niezastąpionym elementem wyposażenia domu i mieszkania.