W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Fotele i krzesła biurowe

80 w tej kategorii

Fotele biurowe

Fotele biurowe

Krzesła biurowe

Krzesła biurowe

Fotele i krzesła biurowe

Z pewnością każdy zdaje sobie sprawę z tego, że fotele biurowe to podstawowy element wyposażenia każdego biura i nie ma wątpliwości co do tego, że bez fotela biurowego trudno wyobrazić sobie komfortową pracę siedzącą, np. przed komputerem. Fotele i krzesła to również nieodzowny element naszego domowego biura oraz dziecięcego pokoju – w tej sytuacji świetnie sprawdza się np. krzesło obrotowe do komputera. Tam, gdzie w domu jest komputer i biurko przeznaczone do pracy, po prostu nie może zabraknąć porządnego krzesła, które zapewni nam wygodę na wiele godzin naszych zawodowych, uczniowskich czy studenckich obowiązków. Dobre krzesło bądź fotel powinny też być odpowiednio wyprofilowane, aby nie nadwyrężały naszego kręgosłupa i pozwalały na pełen relaks oraz odprężenie w chwilach przerwy.

Pełen komfort pracy, czyli meble biurowe do naszego domu

Warto wspomnieć o tym, że fotele biurowe, jeśli tylko są dobrze dobrane, śmiało mogą pełnić również funkcję dekoracyjną. W końcu nowoczesny design naszego biura to wartościowa informacja dla potencjalnych klientów o tym, w jaki sposób prowadzimy nasz interes. Przestrzeń, w której się znajdujemy, świadczy przede wszystkim o nas, o naszym guście, jak i podejściu do pracy. Jeżeli cenimy sobie współczesne trendy, idealnym rozwiązaniem dla naszego biura mogą być niezwykle nowoczesne, kunsztowne i pełne gracji fotele biurowe dostępne w salonach Agata. Oferowane przez nas np. fotele obrotowe są wyjątkowo wygodne i wykonane z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół. Dzięki dużemu wyborowi każdy znajdzie fotel dla siebie, niezależnie od rodzaju aranżacji: zarówno do nowoczesnego biura, jak i do bardziej klasycznego wystroju naszego miejsca pracy. Ergonomiczne kształty i solidna konstrukcja dostępnych modeli sprawią, że nawet w pracy poczujemy się jak na wygodnej, domowej kanapie. Nie ma wątpliwości, że meble biurowe należy odpowiednio dopasować do pomieszczenia, w którym znajdą swoje zastosowanie. Nowoczesne meble biurowe powinny całkowicie wychodzić naprzeciw naszym oczekiwaniom – innymi słowy, muszą stworzyć nam najbardziej sprzyjające warunki do pracy biurowej. Warto zwrócić uwagę na rozmaite udogodnienia w fotelach, jak np. specjalistyczna poduszka podlędźwiowa czy poduszka pod kark, które zagwarantują ogromną wygodę podczas długich godzin spędzonych w niemal niezmiennej pozycji. Inne praktyczne rozwiązania to m.in. regulowane podłokietniki czy specjalny mechanizm regulacji wysokości. Dzięki nim z jednego fotela może korzystać więcej osób, każdorazowo ustawiając jego parametry wedle własnego uznania i potrzeb.

Krzesła i fotele dla dzieci

Nie możemy zapomnieć również o najmłodszych, czyli o naszych dzieciach. Powinny one mieć zapewnione jak najbardziej odpowiednie warunki do nauki przy swoim szkolnym biurku lub przed komputerem. Fotele i krzesła biurowe przeznaczone dla małego dziecka, muszą być przede wszystkim przyjazne dla młodego, rozwijającego się kręgosłupa. Każdy fotel lub krzesło należy bardzo dokładnie dobrać do wagi i wzrostu dziecka lub też wybrać taki model, który umożliwia wspomnianą już wcześniej modyfikację wysokości itp. W ten sposób zaopatrzymy siebie i dziecko w mebel na długi czas, być może na lata, gdyż będzie „rósł” razem z nim.