Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Meble łazienkowe

Pokaż filtry
12 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:
Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

ŁAZIENKA

Łazienka to niezbędne miejsce w każdym mieszkaniu – w końcu korzystamy z niej co najmniej kilka razy dziennie. Urządzenie tego pomieszczenia jest jednak nie lada wyzwaniem. Obojętnie, czy zaczynamy od zera, czy tylko remontujemy łazienkę, stanowi ona, obok kuchni, najbardziej problematyczne pomieszczenie w naszym domu. W związku z jej przeznaczeniem, łazience należy się szczególna uwaga, a sprzęty i meble w niej umieszczane, muszą spełniać konkretne wymogi - być odporne na wilgoć, łatwe do czyszczenia i mimo niewielkiego rozmiaru, bardzo pojemne.

Łazienki przeważnie są niewielkimi pomieszczeniami, w związku z czym ich umeblowanie należy zorganizować w sposób jak najbardziej optymalny pod względem funkcjonalności, ale również tak, by nie zagracić wnętrza.
Meble łazienkowe są nieodłącznym elementem aranżacji pomieszczenia. Istnieje wiele możliwości: możesz zamontować szafkę pod umywalkę, wstawić regał łazienkowy, różnego rodzaju szafki w formie słupków, czy szafkę wiszącą pokrytą lustrzaną powierzchnią. Przydatne będą również lustra czy wieszaki. Kosmetyki, ręczniki, środki czystości - to wszystko powinno mieć specjalnie przeznaczone miejsce i być łatwo dostępne, kiedy tylko zachodzi potrzeba.

W dzisiejszych czasach łazienka jest nie tylko miejscem służącym utrzymaniu higieny, ale bywa również mini salonem SPA, czy pokojem kąpielowym. Krótko mówiąc - służy też wypoczynkowi. Warto zadbać więc o estetykę pomieszczenia oraz jego odpowiedni klimat i komfort użytkowania, tak, aby korzystanie z łazienki było przyjemnością.

Łazienka, tak jak każde inne pomieszczenie, może być urządzona w wieloraki sposób, w stylu, jaki tylko Ci odpowiada. Najbardziej aktualnym trendem w ostatnim czasie są łazienki minimalistyczne, uzupełnione bryłami mebli charakteryzującymi się jak największą prostotą, najczęściej pozbawionymi uchwytów, wykończonymi na wysoki połysk. Na czasie są również naturalne materiały, takie jak kamień czy drewno. Szklane czy wykonane ze stali nierdzewnej elementy również możemy często spotkać we współczesnych aranżacjach łazienki, z uwagi na to, że są surowcami odpornymi na kontakt z wodą i wysoki poziom wilgotności.

Aranżując łazienkę, pamiętaj, że nie musisz trzymać się aktualnie obowiązującej mody. Najważniejsze, byś sam czuł się w niej dobrze. Zarówno w przypadku dokonywania wyboru spośród szerokiej palety kolorystycznej dostępnych na rynku farb,  czy zróżnicowanych pod kątem wzorów płytek, tak i decydując się na meble łazienkowe, możesz zaszaleć zarówno pod względem barw, jak i formy. Do lamusa odeszły bezpieczne, aranżacyjne rozwiązania. Puść wodze swojej fantazji i działaj, aranżuj, urządzaj!

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.