Półki i regały

430 w tej kategorii

Półki

Półki

Regały

Regały

Szafki

Szafki

Półki i regały

Bardzo cenną umiejętnością jest wykorzystywanie przestrzeni we wnętrzach. Dzięki temu nie tylko uzyskuje się dodatkowe możliwości przechowywania różnych rzeczy, ale także powstają ciekawe, dekoracyjne instalacje tworzone z półek i regałów. Wystarczy odrobina wyobraźni, a w jednej chwili znajdzie się miejsce na ulubione książki, obrazki lub maskotki. Oto kilka ciekawych pomysłów.

Półka nad łóżkiem w sypialni
To wprost idealne miejsce, aby powiesić półkę. Można dobrać ją kolorystycznie do mebli lub zdecydować się na taką w kolorze narzuty na łóżko lub w kolorze dywaników. Na półce umieszczamy ulubione książki i gadżety. Jednak półka nad łóżkiem nie lubi tłoku. Nie przesadzajmy z liczbą elementów umieszczonych na niej. Można wykorzystać do tego celu półkę Champion, Marconi lub Meris.

Półka nad telewizorem
Dziś w salonie, telewizor wisi najczęściej na ścianie. Jakże wygodnie będzie dodać nad nim szafkę wiszącą Loft. To bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ szafka składa się z trzech szuflad, świetnie nadających się do przechowywania różnych drobiazgów, jak chociażby piloty, które dzięki temu nie będą służyły dzieciom do zabawy. Na górze mona postawić kolekcję kaktusów lub lampiony na tealight’y, które stworzą piękny nastrój.

Regał na książki do sypialni
Badania opinii dowodzą, że najchętniej czytamy książki tuż przed snem. Ulubiona sensacja i słodkie romanse mogą znaleźć swoje miejsce na lekkich regałach Clever. Występują one w różnych wariantach i w zależności od wielkości miejsca, które chcemy na nie przeznaczyć, możemy wybrać ich mniejszą lub większą wersję. Książki są także bardzo dekoracyjnym elementem, a jeśli są to ulubione nasze powieści lub wiersze, tym bardziej będzie nas cieszył ich widok.

Kolorowe półki do dziecięcego pokoju
Powieszone na ścianie, kolorowe półki w różnych konfiguracjach wprowadzą radosny nastrój do każdego pokoju dziecięcego. Półki J-17 Jogo mają formę niepełnego pudełka i są doskonałym miejscem do przechowywania niezliczonych drobiazgów znajdujących się w pokoju małego człowieka. Można je wieszać w różnych płaszczyznach, więc nie tylko książki będą dobrze na nich wyglądać, ale także maskotki, klocki, lalki i inne zabawki. Dzięki temu będzie znacznie więcej miejsca na podłodze, a i sprzątanie nie sprawi problemów.

Organizer do każdego wnętrza
Półka organizer Amazon to bardzo praktyczne rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Dzięki niej nastolatek zapanuje nad całą masą długopisów, ołówków, linijek i innych tego typu drobiazgów. Wszystko posegregowane i ustawione chociażby w ozdobnych kubkach i pojemnikach będzie stanowiło wręcz dekorację ściany nad biurkiem i nie będzie już zajmować blatu roboczego. Organizer Amazon może służyć w kuchni jako miejsce na przyprawy, albo w gabinecie, jako miejsce na przybory biurowe, które też zwykle zajmują miejsce na biurku.

Ekspozycja zdjęć lub obrazków w salonie
Przyzwyczailiśmy się już do galerii zdjęć i obrazków przytwierdzanych bezpośrednio do ściany najczęściej w salonie. Dlaczego więc nie zmienić wystroju pokoju i zastosować nowocześniejszy sposób prezentacji ramek ze zdjęciami lub ulubionych obrazów? Wystarczy na ścianie zamontować półki Oslo. Mają one specjalnie podwyższony brzeg zewnętrzny, tak aby można ustawiać bezpiecznie wszystkie zdjęcia i grafiki w ramkach. Taka ekspozycja, wprowadza niezwykły ład estetyczny, stanowiąc jednocześnie przepiękną dekorację ścian. Liczba półek na ścianie uzależniona od potrzeb właściciela.