Uchwyty TV

Pokaż filtry
7 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:
Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Przy zakupie telewizora warto od razu zdecydować, czy sprzęt będzie stał na szafce RTV, czy może będzie zawieszony na ścianie. W przypadku drugiej opcji najlepszym rozwiązaniem jest zakup uchwytu do montażu telewizora na ścianie. Solidna konstrukcja takiego elementu umożliwia montaż odbiornika telewizyjnego w dowolnym miejscu i na każdej wysokości.

Uchwyt do telwizora - parametry

Jak wybrać uchwyty do TV, aby spełniały one swoją funkcję? Należy wziąć pod uwagę przede wszystkim nośność uchwytów oraz rozstaw otworów mocujących. W opisach modeli dostępnych w naszym asortymencie widnieje informacja o tym, jakie telewizory można montować przy ich użyciu. Warto również zapoznać się z zaleceniami producenta dotyczącymi wagi telewizora. W ofercie sklepu internetowego dostępne są uchwyty na telewizor o maksymalnym udźwigu od 20 do 45 kg.

Uchwyty na telewizor - dodatkowe funkcje

Nasza oferta obejmuje także uchwyty TV z regulacją. Dzięki tej funkcji możliwa jest zmiana ustawienia telewizora w zależności od własnych potrzeb. Obrotowe uchwyty na TV pozwalają nie tylko na odchylnie sprzętu na boki, ale także na ustawienie go w różnej odległości od ściany. Do wybranych modeli uchwytów ściennych do telewizora dołączony jest również kabel HDMI. Uchwyt do montażu telewizora na ścianie to także gwarancja bezpieczeństwa. Decydując się na montaż odbiornika TV na ścianie, unikniemy ryzyka jego przewrócenia.

Wieszaki na telewizor

Wieszaki do telewizora to coraz popularniejsze rozwiązanie ze względu na oszczędność miejsca, wygodę użytkowania oraz estetyczny wygląd sprzętu elektronicznego. Telewizor w takim wydaniu świetnie wkomponowuje się w aranżację zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego wnętrza. Przestrzeń pod nim można z powodzeniem wykorzystać i umieścić tam dekoracje lub kwiaty. Pod telewizorem powieszonym na ścianie można także ustawić tradycyjną szafkę RTV, która będzie doskonałym miejscem na dekoder telewizyjny, konsolę do gier oraz inne akcesoria.

Oferta wieszaków na TV

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą do bliższego zapoznania się z poszczególnymi uchwytami do telewizora na ścianę.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.