W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Przywitaj swoją nową kuchnię

Kolekcja mebli kuchennych

Szarości zdominowały wystrój wnętrz w wielu domach, głównie dzięki swojej uniwersalności i stylowemu wyglądowi. Dlatego tego koloru nie może zabraknąć również w aranżacji kuchni. Szare meble kuchenne potrafią podbić serca wielu użytkowników. Skala szarości jest duża, więc z pewnością każdy znajdzie odcień odpowiedni dla siebie. W tej całej gamie szarości znajdziemy te intensywne, wpadające w grafity, szarości delikatne, sprawiające wrażeniem jakby były bielone, a także szarości przechodzące w beże. Co warte podkreślenia szary to jeden z kolorów bazowych, należący do neutralnej grupy barw, czyli takiej, która doskonale współgra z pozostałymi kolorami. Dzięki temu łatwiej dobrać do szarych frontów blaty, sprzęt AGD i inne dodatki. W aranżacji ze zdjęcia został wykorzystany front Avola w kolorze szary kamienny z szykownym frezowaniem. Całość została uzupełniona o blaty w kolorze dark porterhouse i chromowane uchwyty Porto. Dzięki temu zabiegowi uzyskano pożądany efekt w postaci gustownego i wyszukanego wyglądu. Niezależnie od tego czy dysponujemy dużą przestrzenią czy niewielkim miejscem do stworzenia kuchni, efektem końcowym, zarówno w mieszkaniu w bloku, jak i w dużym domu, będzie gustownie wyglądająca kuchnia.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały