Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
powrót

Marzenie na wyciągniecie ręki

Wyspa kuchenna to marzenie wielu osób, które decydują się na zmianę wyglądu kuchni. Jest nie tylko efektowna, ale także niezwykle funkcjonalna. Blat kuchenny powinien pasować nie tylko do frontów szafek, ale także do ścian czy podłogi. Wybierać można z szerokiej oferty ciekawych kolorów i faktur. Oprócz dodatkowego blatu roboczego i miejsca na przechowywanie, wyspa kuchenna może pełnić także funkcję codziennej jadalni. Ustawienie przy niech hokerów sprawi ponadto, że wyspa stanie się miejscem spotkań. Taka kuchnia będzie towarzyszyć Ci podczas najważniejszych chwil w życiu. Spotkań z przyjaciółmi, których znasz już od podstawówki, pierwszych wspólnych posiłków przygotowanych z dziećmi czy domówek, które przejdą do historii.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

cena układu

3 020 PLN*

Układ L

cena układu

4 067 PLN*

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały

Front

Blat

Uchwyt

Front

Blat

Uchwyt