W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Serce każdego domu

Serce każdego domu - kolekcja mebli kuchennych

Kuchnia to serce każdego domu. Tu najczęściej spotykamy się przy porannej kawie, na pogawędkach po całodziennej pracy lub na wieczornym podjadaniu. Dlatego tak ważne jest, żeby to centrum życia rodzinnego było funkcjonale i komfortowe, a meble kuchenne spełniały najwyższe standardy ergonomii, jakości i estetyki. Teraz modne, eleganckie i solidne meble kuchenne pozwalają wszystkim domownikom cieszyć się tą przestrzenią. Do tego wszystkiego należy dodać wiele miejsca do przechowywania i duże blaty robocze, a także, miejsce, gdzie można spożywać posiłki, a otrzymamy prawdziwe, bijące i aktywne serce rodzinnego domu. Zastosowana jasna kolorystka frontów i ciemniejszy odcień blatów, budują głębię tego pomieszczenia i dopasowują się do charakteru salonu, który łączy się z kuchnią.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały