W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Wyjątkowa kuchnia na wyciągnięcie ręki

Kolekcja mebli kuchennych

Biel, dzięki swojej uniwersalności, jest idealnym kolorem bazowym do tworzenia wielu aranżacji wystroju wnętrz, w tym również aranżacji kuchni. Połączenie bieli i dodatkowego koloru, nadaje całej kuchni wyjątkowy, indywidualny charakter. Od kilku sezonów króluje trend mebli na wysoki połysk. Ten, już zadomowił się na dobre i nic nie wskazuje na to, by miał się zmienić. Biel w połysku jest synonimem nowoczesności, luksusu. Biel dodaje lekkości, wprowadza spokój, poczucie czystości i co najważniejsze, optycznie powiększa przestrzeń, co jest szczególnie ważne w przypadku niewielkich kuchni lub pokoi z aneksem kuchennym. Dobrym pomysłem może być połączenie białych, dolnych frontów kuchennych Salsa z górnymi szafkami z frontami Barato w kolorze orzechu Pacific Tabak. Taka kuchnia z jednej strony przyciąga wzrok, a z drugiej jest w pełni funkcjonalna. Posiada miejsce do przechowywania akcesoriów, które warto mieć zawsze pod ręką, a także miejsce na ustawienie dekoracji na blacie i górnych szafkach, dzięki którym kuchnia idealnie odzwierciedla upodobania domowników.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały